BREAKING NEWS

Deputetët e PS i përgjigjen Metës dhe kërkojnë hetim nga SPAK për presidentin, i kujtojnë bllokun 700 mijë euro dhe reformën në drejtësi

Deputetët e PS i përgjigjen Metës dhe kërkojnë hetim
x

Gossip

Këngëtarja e njohur shqiptare i befason të gjithë: Një muaj më parë mund të kisha përfunduar në burg

Këngëtarja e njohur shqiptare i befason të gjithë: Një

Këngëtarja e njohur Filloreta Raçi, e njohur si Fifi ka zgjedhur t’i përgjigjet pyetjeve prej ndjekësve të saj, njëri prej të cilëve e ka pyetur për një episod të ndodhur një muaj më parë në aeroport.

“A është e vërtetë se ti dhe Mario Novak mund të kishit përfunduar në burg në aeroport 1 muaj më parë?”, u pyet Fifi.

Këngëtarja u përgjigj se ka ndodhur, por nuk dha detaje se cila ka qenë arsyeja, thjesht shpjegoi se ia ka dalë mbanë ta kalojë këtë situatë pa përfunduar në burg.

“Po është e vërtetë! Dhe sinqerisht nuk e kam idenë si dolëm nga ajo situatë. Mario Novak tregoju pak zemër”, është kjo përgjigja e këngëtares.

Ndër të tjera, Fifi zbuloi se është dashuruar për herë të parë në moshën 21 vjecare, por nuk dihet kush është mashkulli që i ka rrëmbyer zemrën.

Më të lexuarat