BREAKING NEWS

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson të dhënat: Ja sa raste të reja u shënua në 24 orët e fundit nga koronavirusi

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik
x
BREAKING NEWS

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama jep mesazhin e fortë në France 24, paralajmëron ndryshimin e madh: Do të bëjmë çfarë është e mundur që...

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama
x
BREAKING NEWS

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena që donin të vrisnin biznesmenin e njohur në Sarandë?

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena
x

Gossip

Këngëtarja e njohur nënë për herë të dytë/ “Shpalle konkursin”, ofendoi keq Tunën pas lindjes së djalit të tyre, Patrisi shpërthen në të shara ndaj ndjekësit (FOTO)

Këngëtarja e njohur nënë për herë të

Të gjithë u habitën kur morëm lajmin se Tuna Sejdi ditën e djeshme është bërë nënë për herë të dytë dhe kjo ishte mjaft surprizuese për të gjithë pasi 9 muajt e shtatzënisë u mbajtën në fshehtësi të plotë.

Por pas lajmeve se marrëdhënia e saj me Patrisin nuk është e mirë të gjithë ishin në dyshime për babain e djalit të dytë, Zen. Ishte vetë Patrisi i cili publikoi në InstaStory-n e tij një ndër fotot që kishte postuar Tuna në Instagram, krahas së cilës shkruan:

“Mirë se erdhe në jetë ZEN”, postim të cilin e ka shoqëruar me emoji zemër.

Me këtë reagim të tij, Patrisi iu dha një përgjigjje të gjithë aluduesve. Në rrjetet sociale të këngëtares pati shumë urime dhe fjalë të ëmbla, por nuk munguan as ofendimet dhe ato të tipit “me kë e ke fëmijën?”.

Ishte komenti i një ndjekësi në postimin e Tunës në “Facebook”, ai që nxiti një debat mjaft të fortë në rrjet.

“Shpalle konkursin”.

Këngëtarja e njohur nënë për herë të

Mesa duket Patrisi nuk është duruar dot dhe ka reaguar rëndë duke shpërthyer në sharje ndaj komentuesit.

Këngëtarja e njohur nënë për herë të