Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Këngëtarja e njohur përlotet në emision: Mos më pyet më për mamin (Video)

Video: 

Postuar: 20/10/2018 - 21:41

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina ka rrëfyer më shumë për jetën e saj në një intervistë për emision “Prive” në Klan Kosova. Për herë të parë ka treguar se ka kaluar një gjendje të vështirë shpirtërore, pasi nëna e saj është e sëmurë dhe po lufton me kancerin. Në rrëfimin emocionues, këngëtares i shkojnë lotët dhe i kërkon gazetarit të mos e vazhdojnë më gjatë bisedën për këtë temë.

 
Fjolla u shpreh: “Mamin unë e çmoj shumë. Ka sakrifikuar shumë për mua, për motrat dhe vëllanë. Na ka rritur vetëm, pasi babi më ka vdekur kur kam qenë 12 vjeçe. E kam patur këngëtare mamin dhe e ka lënë karrieren për të na rritur ne…Ajo është pika e ime e dobët. Fjolla nuk ka patur projekte për disa kohë, pasi kam patur siklete. Mamin e kam patur sëmurë dhe do zoti do tia dalë. Kjo është arsyeja që s’kam nxjerr projekte. Mami ka probleme me qelizat kancerogjene. Është me terapi dhe shpresoj se ka për tu bërë mirë”.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/04/2019 - 10:05

Aktori dhe regjisori i njohur, Andi Begolli, i ka dhënë fund beqarisë së tij duke u kurorëzuar me martesë me partneren prej shumë vitesh, Stelën.

Postuar: 22/04/2019 - 09:31

Jo vetëm të famshmet, por edhe meshkujt e njohur të ekranit kanë nisur tani që të postojnë foto n

Postuar: 22/04/2019 - 08:49

Vitin e kaluar çifti shumë i dashur për publikun, Xhensila dhe Besi u bënë prindër për herë të pa

Postuar: 22/04/2019 - 08:12

E ftuar së fundmi në "Thumb", Fatma tregoi se Alfio është shumë romantik, i dërgon dhur

Postuar: 22/04/2019 - 07:23

Bes Kallaku tashmë nuk njihet vetëm si aktor, por edhe këngëtar pasi ka publikuar disa këngë që k

Postuar: 22/04/2019 - 07:16

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë me vajzë korrikun e vitit të kaluar, të cilën e quajtën

Postuar: 22/04/2019 - 07:13

Elvana Gjata i ka nisur fuqishëm koncertet, e kësaj here ka shkëlqyer në Zvicër.