BREAKING NEWS

Ulen rastet e reja me COVID, Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin çfarë ka ndodhur 24 orët e fundit

Ulen rastet e reja me COVID, Ministria e Shëndetësisë publikon
x

Gossip

Këngëtarja e njohur rrëfehet si asnjëherë më parë, zbulon martesën në fshehtësi dhe dhuratën më të shtrenjtë që ka marrë nga partneri

Këngëtarja e njohur rrëfehet si asnjëherë më

Zaimina Vasjari tregoi në “Shiko Kush LUAN” se tashmë ajo dhe partneri i saj, Klodi janë celebruar.

Zaimina ka vendosur që të mbajë mbiemrin e vet dhe jo të bashkëshortit.

Vasjari zbuloi kur u pyet gjatë sfidës së saj se dhurata më e shtrenjtë që i ka bërë bashkëshorti ishte një makinë.

Më të lexuarat