BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet situata epidemiologjike në vend

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet
x
BREAKING NEWS

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti: Ja çfarë do të ndodhë së shpejti

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti:
x
BREAKING NEWS

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre marrëveshjet e rëndësishme

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre
x
BREAKING NEWS

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin. Ja çfarë ka ndodhur në kufi

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis
x
BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Gossip

Këngëtarja e njohur rrëfen anën e errët të jetës së saj: U përdhunova në moshën 17-vjeçare, i thashë ‘jo, nuk dua’, por…

Këngëtarja e njohur rrëfen anën e errët të

Këngëtarja Sophie Ellis-Bextor ka rrëfyer një nga momentet më të errëta të jetës së saj. Ajo ka zbuluar se është përdhunuar në moshën 17-vjeçare nga një muzikant, i cili në atë kohë ishte 29 vjeç.

“I thashë ‘jo’, ‘nuk dua’, por nuk bëri asnjë ndryshim”- tregoi këngëtarja.

Më pas shtoi: “Ai kreu marrëdhënie seksuale me mua dhe u ndjeva e turpëruar. Humba virgjërinë dhe u ndjeva budallaqe. Ishte e turbullt, por edhe pasigurt për ndjenjat e mia, pasi nuk kisha një përvojë tjetër me të cilën ta krahasoja.”

Në librin mbi jetën e saj, Ellis-Bextor tregoi se ajo u takua me muzikantin, të cilin e quan Jim, në një koncert.

Ai e ftoi të shtëpinë e tij dhe “para se ta kuptonte ishte në shtratin e tij”.

Më të lexuarat