BREAKING NEWS

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit
x
BREAKING NEWS

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e rëndësishëm dhe tregon çfarë pritet: Kemi frikë nga…

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e
x
BREAKING NEWS

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të Covid-19

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të
x
BREAKING NEWS

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë, një tjetër shtet evropian heq të gjitha kufizimet me Shqipërinë duke filluar nga nesër

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë,
x
BREAKING NEWS

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë
x
BREAKING NEWS

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të ashpra dhe jep ultimatumin e prerë: Çoni përpara Reformën në Drejtësi! Nëse s’tregoni guxim...

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të
x
BREAKING NEWS

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/ Pritet vendimi për zgjedhjet lokale të 2019, përfaqësuesja e qeverisë kërkon pezullimin e çështjes. Cili është verdikti i Gjykatës Kushtetuese?

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/
x

Gossip

Këngëtarja e njohur shqiptare i befason të gjithë: Do të martohem së shpejti

Këngëtarja e njohur shqiptare i befason të gjithë: Do

Këngëtarja e njohur Morena Taraku është shumë e komentuar për jetën private dhe pak muaj më parë zbuloi se është në një lidhje. Së fundmi, ajo ka "luajtur" me kureshtjen e të gjithëve, duke bërë një status sikur do të martohet së shpejti.

Mirëpo, në fund të shkrimit Morena ka treguar se statusin e ka marrë nga dikush tjetër për të vënë në lojë ndjekësit, që sipas saj fusin hundët kudo.

“Vendosa të flas më në fund për këtë gjë. Si fillim nuk po e fsheh marrëdhënien time, thjesht nuk mendoj se nuk i duhet njeriu. Së dyti, po do martohemi shumë shpejt. Edhe pse duket sikur po nxitojmë unë mezi po pres të kaloj jetën me atë që dua. Dhe së fundmi, këtë post e vodha nga dikush sepse e dija që të gjithë ju që fusni hundët kudo do e lexonit. Kështu që pini më shumë ujë dhe jetoni në paqe. Mbi të gjitha shihni punën tuaj”, ka shkruar këngëtarja.

Më të lexuarat