BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Gossip

Këngëtarja e njohur shqiptare i shkruan Agron Llakajt, aktori e lë keq me përgjigjen

Këngëtarja e njohur shqiptare i shkruan Agron Llakajt, aktori e

Aktori shumë i dashur për publikun shqiptar dhe që prej vitesh është pjesë e skenës duke na dhuruar humor e të qeshura, Agron Llakaj ishte i ftuar së fundmi në emisionin "3shat". Gjatë intervistës Llakaj u pyet nga Donald Veshaj: "Të ka shkruar ndonjëherë Tayna për ndonjë bashkëpunim?".

Aktori pohoi se reperja i ka shkruar mirëpo përgjigja e tij nuk ka qenë ajo që prisnim.

"Më ka shkruar, por i thashë jo", tregoi Llakaj.