Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’: Presidentit t’i hiqet …

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok
x

Gossip

Këngëtarja e njohur shqiptare jep lajmin e bukur: Së shpejti do vijë në jetë një fëmijë!   

Këngëtarja e njohur shqiptare jep lajmin e bukur: Së shpejti do

Këngëtarja shqiptare Yllka Kuqi ka zbuluar ditën e sotme se po bëhet nënë për herë të parë. Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja mori të gjithë vëmendjen me një pozë me barkun e rrumbullakosur, mbi të cilin partneri kishte mbështetur kokën e tij.

“Dashni”- shkruante yllka krahas fotos që mori qindra komente urimi.

Megjithatë, këngëtarja nuk e ka zbuluar ende në cilin muaj të pritjes së ëmbël është tani dhe ç’gjini ka bebushi që do të sjellë së shpejti në jetë.

Lajmet për shtatzëninë e këngëtares u përhapën që në muajin tetor të vitit që lamë pas, megjithatë Yllka vendosi ta konfirmonte vetëm sot pritjen e ëmbël.

Më të lexuarat