BREAKING NEWS

PS vijon “luftën”, Presidenti drejt 'fundosjes'/ Zbulohet data e përfundimit të hetimeve për shkarkimin e Metës, ja kur përfundon puna e Komisionit Hetimor

PS vijon “luftën”, Presidenti drejt 'fundosjes'/
x

Gossip

Këngëtarja e njohur shqiptare jep lajmin e keq, përjeton “makth” pasi i infektohen prindërit me koronavirus: Qëndruan të sëmurë për tre javë, s'më lejuan të shkoja...

Këngëtarja e njohur shqiptare jep lajmin e keq, përjeton

Koronavirusi vazhdon të përhapet, duke u shtuar rastet e personave të infektuar dhe atyre që humbin jetën. Covid-19 nuk pyet, infeksioni prek politikanë, biznesmen, njerëz të artit, të showbizit etj.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka deklaruar se prindërit e saj janë diagnostikuar me Covid-19. Këtë periudhë, e përjetoi me stres të madh po çdo gjë duket se është përmirësuar.

“Ata u ínfektuan me korònavirus dhe qëndruan të sëmurë për tre javë dhe unë u bëra shumë nervoze. Mendoja që të bëja një udhëtim me makinë që të shkoja të kujdesesha për ta. Ata këmbëngulën që unë dhe vëllai im të mos shkonim atje. Më në fund u bënë më mirë dhe tani mund të shijojnë sërish ushqimin. Ndihem shumë mirënjohëse”, tha këngëtarja.

Këngëtarja shtoi se po i kalon ditët në karantinë duke gatuar dhe duke qëndruar sa më shumë pozitive, ndonëse është mërzitur se janë pezulluar pjesa më e madhe e aktiviteteve.