BREAKING NEWS

SHBA bilanc lufte, reth 400 mijë të infektuar në total  dhe 2 mijë të vdekur brenda ditës

SHBA bilanc lufte, reth 400 mijë të infektuar në total  dhe
x

Gossip

Këngëtarja e njohur shqiptare në zi, humb në moshë të re babain (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare në zi, humb në moshë

Një ngjarje e hidhur ka ndodhur në familjen e këngëtares së njohur, Enca. Babai i saj është ndarë nga jeta si pasojë e një sëmundje të rëndë të cilën për fat të keq nuk e ka kaluar dot. Lajmin këngëtarja ende nuk e ka bërë publik megjithatë burime pranë “Anabel.al” e konfirmojnë diçka të tillë.

Kujtojmë se Enca e ka përmendur shpesh babain në intervistat që ka dhënë. Ndonëse kemi parë mamanë e saj Entelën të jetë më e angazhuar me karrierën e të bijës, Enca gjithnjë e ka theksuar se pa mbështetjen dhe mirëkuptimin e babait të saj asgjë s’do të ishte e mundur të realizohej.

Si Enca, ashtu edhe Uindi (motra e saj) nuk kanë reaguar publikisht për këtë lajm të hidhur dhe gjithashtu nuk kanë qenë aktive në rrjetet sociale këto ditë çka na bën të vërtetojmë, atë që kanë thënë burimet, se babai i tyre është ndarë nga jeta të dielën.

Këngëtarja e njohur shqiptare në zi, humb në moshë