BREAKING NEWS

Plazhi nis nga 1 qershori, ja vendet ku do të jenë çmimet më të kripura në Shqipëri, kreu i Unioni Turistik Shqiptar shpërthen ndaj Ramës: Absurde dhe e pazbatueshme

Plazhi nis nga 1 qershori, ja vendet ku do të jenë çmimet
x

Gossip

Këngëtarja e njohur shqiptare në zi, ndahet nga jeta parakohe babai i saj (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare në zi, ndahet nga jeta parakohe

Këngëtarja Big Mama ka humbur sot personin e saj më të dashur, babain. Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja me anë të një postimi në rrjetet sociale ku njofton se i ati ka ndërruar jetë pas një sëmundje.

“Njoftim. Sot në mëngjes pas një sëmundje ka ndërruar jetë më i dashuri ynë babai Adi Kasami, njoftojmë familjarët miqtë të tjerë se varrimi i të ndjerit bëhet nesër datë 10.11.2019 në namazin e drekës, funerali niset nga shtëpia e të ndjerit në Tetovë”, janë fjalët e këngëtares.

Më të lexuarat