BREAKING NEWS

Ja se si nobelisti Montagnier po hedh në erë Big Farmën dhe po zbardh veprimet kriminale me covid 19

Ja se si nobelisti Montagnier  po hedh në erë Big Farmën dhe  po
x

Gossip

Këngëtarja e njohur shqiptare nxjerr foton që kap mat politikanët shqiptarë

Këngëtarja e njohur shqiptare nxjerr foton që kap mat

Ndalimi i organizimit të dasmave dhe koncerteve për shkak të përhapjes së Covid-19 ka goditur rëndë edhe buxhetin e këngëtareve shqiptare. Nisur nga kjo situatë, këngëtarja e njohur Rovena Stefa ka shprehur pakënaqësinë e saj me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Rovena ka marrë shkas nga tubimet e fushatave politike dhe i ka thumbuar ata për rrezikun ndaj pandemisë. Përmes një postimi në ‘Instastory’, këngëtarja shkruan se pandemia përfundon kur duan politikanët.

“Paska mbaruar pandemia kur don politika fushatë? Po dasmat pse nuk i lejojnë?”-shkruan këngëtarja.

Këngëtarja e njohur shqiptare nxjerr foton që kap mat

Më të lexuarat