Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Kapet 'mat' Ilir Meta (VIDEO)

Kapet 'mat' Ilir Meta (VIDEO)
x

Gossip

Këngëtarja e njohur shqiptare shfaqet nudo gjatë pushimeve me të dashurin e ri, nëna e saj i bën komentin epik në rrjetet sociale (FOTO+18)

Këngëtarja e njohur shqiptare shfaqet nudo gjatë pushimeve me

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora ka publikuar disa foto të zjarrta në profilin e saj në Instagram.

Rita shfaqet nudo duke mbajtur gjoksin e saj me dorë, ndërkohë që fotot janë realizuar në plazh.

Postimi ka marrë mijëra pëlqime, por në sy ka rënë komenti i nënës së këngëtares, Vera Ora,.

“S’ka mo deti”, i shkruan ajo të bijës duke i dhënë ultimatumin pas këtyre imazheve tepër provokuese.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

sunbathing series. Starts now.... who else gets bored when sunbathing? ????

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Fotot besohet se janë realizuar gjatë pushimeve të këngëtares me të dashurin e ri. 29-vjeçarja, po kalon një romancë me një regjisor me origjinë greko-franceze, që quhet Romain Gavras.

Dyshja kaloi disa ditë pushimesh bashkë me një grup miqsh dhe s’mundën t’i shpëtonin dot syrit të paparacëve

Në një moment madje, Rita u fotografua duke hequr bikinit e saj duke u zhytur topless në det pranë partnerit të ri.

Gavras është një emër i njohur pasi ka krijuar edhe videot muzikore për M.I.A dhe Kanye West me Jay-Z, “No Church in the Wild” në vitin 2012.

Këngëtarja e njohur shqiptare shfaqet nudo gjatë pushimeve me