Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Këngëtarja e njohur shqiptare tregon mënyrën ideale! Si mund të merrni ngjyrë pa shpenzuar lek për kremra

Postuar: 12/06/2019 - 16:16

Këngëtari Genc Prelvukaj dhe  Eni Koçi janë në një lidhje dashurie prej kohësh. Prej disa ditësh ata kanë shkuar me pushime. Ndërkohë Eni ka ndarë disa foto mjaft sensuale por ka treguar dhe një detaj komik me fansat.

I dashuri i saj tallet me të pasi ndryshe nga të tjerët ajo nuk lyhet me vajra apo kremra enkas për t’i dhënë ngjyrë lëkurës, por me vaj ulliri.

'Që thoni ju, mua vetëm vaji i ullirit më ndihmon më shumë në nxirje dhe Genc Prelvukaj tallet.'-shkruan Eni.

Mund ta provoni dhe ju se mund t’iu rezultojë pozitive si metodë. Vaji i ullirit jo vetëm që është i shëndetshme për tu konsumuar, por gjithashtu e mban mjaft të butë lëkurën tuaj.

 

 

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/11/2019 - 20:26

Modelja e njohur Angela Martini është rikthyer në Shqipëri për të promovuar librin e saj të parë ‘Dashuri, shpresë, dritë’.E ftuar pasditen e sotme në emisionin ‘Rudina’, ajo nuk ka nguruar të

Postuar: 13/11/2019 - 19:38

Aktori i njohur Gabriel Garko është akuzuar shpesh nga mediat italiane se ai ka kryer ndërhyrje k

Postuar: 13/11/2019 - 18:27

E lindur në vitet ’80, në Shqipëri, e çuditshme do ishte nëse Angela Martini do e kishte të

Postuar: 13/11/2019 - 14:37

Muajin e kaluar mediat e huaja bënë të ditur se këngëtarja Demi Lovato ishte ndarë nga i dashuri

Postuar: 13/11/2019 - 13:57

Këngëtarja e njohur, Gresa Behluli ka tërhequr vëmendjen me dasmën madhështore ku të ftuar ishin

Postuar: 13/11/2019 - 11:14

Prezantuesja e njohur, Stela Kotri, e cila është bërë pjesë e emisionit "Dance with me"

Postuar: 13/11/2019 - 10:42

Prej dy muajsh jeta private e aktores dhe moderatores Rudina Dembacaj ka qenë në qendër të vëmend