BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, gjendet i pajetë një 35-vjeçar, dyshimet e para

E rëndë në Tiranë, gjendet i pajetë një
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për faturën, identifikohet pronari i restorantit, policia e shpall në kërkim

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për
x
BREAKING NEWS

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron Sveçlën: Precedent i tmerrshëm, zyrtarë të Kosovës mund ta pësojnë në të ardhmen

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim tradhtie kombëtare, antishqiptarizmi i bashkuar me korrupsionin e lartë shtetëror në Tiranë”, Spartak Ngjela bën paralajmërimin e fortë: Prisni dhe shikoni...

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim
x
BREAKING NEWS

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit për javën e ardhshme

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha më arrestoi”, Idajet Beqiri nxjerr prapaskenat dhe ngre dyshimet e forta

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha
x
BREAKING NEWS

Reshje shiu dhe ulje temperaturash, meteorologu Hakil Osmani parashikon si do të jetë moti në gusht, surprizat që na presin javën e ardhshme dhe kthesa e madh pas datës 15

Reshje shiu dhe ulje temperaturash, meteorologu Hakil Osmani parashikon si do
x

Gossip

Këngëtarja e njohur shqiptare "turpëron" personazhin publik dhe ia thotë troç: Herë tjetër kur të më ngacmosh mos i fshi mesazhet (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare "turpëron" personazhin

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, është mjaft aktive në profilet e saj në rrjetet e saj sociale. Në “Instagram”-in e saj mund të gjeni foto e video të shumta, ku nuk mungojnë ato shumë “hot”.

Por së fundmi, Enca e ka marrë vëmendjen me disa postime në “Instastory”, ku tregon se e ka ngacmuar një personazh i njohur.

Si një personazh pa filtra dhe komplekse, këngëtarja ka vendosur që të tregojë se një i njohur i ekranit e ka ngacmuar në rrjetet sociale. Por Enca kësaj radhe ka vendosur që të mos ia bëjë publik emrin.

Një personazh i njohur e ngacmon në “Instagram”, Enca pyet

Duke qenë se ajo nuk u ka kthyer përgjigje mesazheve të tij, ai i ka fshirë ato. Por, kjo gjë nuk i ka shpëtuar syrit të Encës, e cila e ka kapur ‘screenshot’.

Më pas Enca pyet fansat nëse ata kanë dëshirë që të mësojnë emrin e personit në fjalë që i ka shkruar dhe më pas ka fshirë mesazhet.

Edhe pse ndjekësit e saj i kanë thënë “po”, këngëtarja ka vendosur që kësaj radhe të tregohet e mirë. Por ka paralajmëruar se nëse ndodh sërish një gjë e tillë, ajo do e zbulojë edhe emrin.

Këngëtarja e njohur shqiptare "turpëron" personazhin

Këngëtarja e njohur shqiptare "turpëron" personazhin