BREAKING NEWS

Këshilli Politik ul siparin, Basha bën lëvizjen e radhës, zbulohet se çfarë do të ndodhë nesër në orën 11:00

Këshilli Politik ul siparin, Basha bën lëvizjen e radhës,
x

Gossip

Këngëtarja e njohur shqiptare zbulon propozimin e çuditshëm për fejesë që mori një ditë më parë (VIDEO)

Këngëtarja e njohur shqiptare zbulon propozimin e

Këngëtarja e njohur, Era Rusi, ka qenë në një lidhje ‘Skype’ pasditen e kaluar në emisionin “Ftesë në 5”. Ndër të tjera, Era ka zbuluar një propozim të çuditshëm që ka marrë ditën e djeshme.

“Në fillim të më njihte, të darkonim, do lidheshim, më pas do të vinte të më kërkonte dorën, të fejoheshim dhe më vonë do të martoheshim”, u shpreh Era

Siç duket propozimet nuk i mungojnë këngëtares, e cila disa kohë më parë, mori dhe një “propozim” live nga gazetari i “E Diell”, Ervin Kurti. Natyrisht e gjitha ndodhi në kontekstit e një shakaje.

Më të lexuarat