BREAKING NEWS

Skandal/ Plasin trazirat, humbja në Shqipëri zemëron holandezët, tifozët bëjnë “namin” në Roterdam, shkatërrojnë dyqane e godina

Skandal/ Plasin trazirat, humbja në Shqipëri zemëron
x
BREAKING NEWS

Historike/ Lorik Cana dorëzon trofeun, Marash Kumbulla vishet kuq e zi në “Air Albania Stadium”. Ja çfarë po ndodh

Historike/ Lorik Cana dorëzon trofeun, Marash Kumbulla vishet kuq e zi
x
BREAKING NEWS

Festë e madhe/ Erdha, pashë, fitova, Mourinho mbetet unik, vendos një rekord special në Evropë, trajneri i parë në histori që …

Festë e madhe/ Erdha, pashë, fitova, Mourinho mbetet unik, vendos
x
BREAKING NEWS

Roma ngre trofeun, tifozët e Feyenoord s’e përballojnë dot humbjen, e papritur ajo që i ndodhi Klodiana Lalës gjatë transmetimit live

Roma ngre trofeun, tifozët e Feyenoord s’e përballojnë dot
x
BREAKING NEWS

Lojtarët e Romës nuk e mbajnë dot veten, shpërthejnë në lot gëzimi, i drejtohen tifozerisë, shkruhet me germa te arta emri i …

Lojtarët e Romës nuk e mbajnë dot veten, shpërthejnë
x
BREAKING NEWS

E rëndë, gjendet e pajetë një 48-vjeçare në anë të lumit, ja dyshimet e para (Emri)

E rëndë, gjendet e pajetë një 48-vjeçare në
x
BREAKING NEWS

Përfundon finalja e “Conference League” në Air Albania/ Roma dhe Mourinho në histori, fitojnë në Tiranë trofeun e parë europian

Përfundon finalja e “Conference League” në Air Albania/
x
BREAKING NEWS

Agron Duka bën deklaratën e fortë: PD rrezikon të ndahet në dy forca politike, ardhja e Berishës në krye...

Agron Duka bën deklaratën e fortë: PD rrezikon të ndahet
x

Gossip

Këngëtarja e njohur zbulon sekretin/ Mihrije Braha gati për ‘Big Brother VIP’, premton show bashkë me Naimin

Këngëtarja e njohur zbulon sekretin/ Mihrije Braha gati për

Këngëtarja e njohur, Mihrije Braha, ishte e ftuar ditën e sotme në emisionin “#Gjesi”.

Ajo foli për koncertin e saj recital të realizuar së fundmi. Këtë koncert ajo e konsideron si një moment të rëndësishëm në karrierën e saj dhe jo vetëm.

Gjatë bisedës, moderatori e pyeti edhe në lidhje me “Big Brother VIP”. Këngëtarja u pyet se për çfarë arsye nuk kishte pranuar të bëhej pjesë e atij formati.

Duke treguar arsyet, ajo la të nënkuptohej se Mihrijen dhe Naim Abazin mund t’i shohim në edicionin e radhës së “Big Brother VIP”.