BREAKING NEWS

Ekipi i Donald Trump publikon VIDEO-SKANDALIN me zgjedhjet

Ekipi i Donald Trump publikon VIDEO-SKANDALIN me zgjedhjet
x

Gossip

Këngëtarja iu afrua, Rudina Magjistari befason me reagimin, i kthehet të ftuarës gjatë transmetimit ‘live’: Të lutem largohu!

Këngëtarja iu afrua, Rudina Magjistari befason me reagimin, i kthehet

Moderatorja Rudina Magjistari ka qortuar të ftuarën e saj, e cila i ka ofruar grushtin në momentin që ka hyrë në studio.

Fillimisht Magjistari i ka zgjatur grushin dhe më pas i ka shpjeguar këngëtares Diona Fona, e cila ka mbetur pa fjalë.

“Diona Fona, e bëra një përjashtim vetëm për ty. Të preka. Të lutem shumë qëndro larg. Sepse në përgjithësi unë të ftuarit nuk i takoj. Preferoj të ruaj distancën,”-tha Rudina.

Më të lexuarat