Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Këngëtarja kujton nënën e ndjerë dhe i bën dedikim prekës: As në ëndërr s’të shoh më

Postuar: 09/09/2018 - 20:43

E ëma e këngëtares Yllka Kuqi ka ndërruar jetë prej vitesh. Por për të bijën do mbetet gjithmonë personi më i çmuar dhe pengu më i madh në jetë.

Yllka Kuqi ka publikuar  një foto të së ëmës në ditën e ditëlindjes duke i bërë dhe një dedikim.

“Dje ja festova ditëlindjen. Aq pak kohë kemi kaluar bashkë e aq pak jemi njohur, sa që as në ëndërr nuk e shoh më e kujtimet gati krejt janë zbeh. Por dashuria që më ka dhënë është e madhe e pashtjerrshme, aq sa Malli për të i pafund…Ajo asht gëzimi dhe dhimbja, frymëzimi e buzëqeshja ime e çdo dite…Ajo Dashuria më e madhe e i Vetmi peng në jetë…jeton tek unë, Mami’- shkruan këngëtarja në Instagram.

Këngëtarja publikon foton e nënës së ndjerë: As në ëndërr s’të shoh më

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 0

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/09/2018 - 23:59

Justin Bieber ka marrë me qira një vilë me vlerë 13 mijë dollarë që të shijojë disa ditë me dashurinë e jetës.Ai dhe e fejuara e tij, Hailey Baldëin janë fotografuar duke shkëmbyer puthje pasionante në një jaht luksoz

Postuar: 22/09/2018 - 23:44

Këngëtarja Greta Koçi ishte e ftuara e radhës në emisionin “Xing me Ermalin”.

Postuar: 22/09/2018 - 23:31

Një bukuri si Belen Rodriguez nuk ka sesi të mos tërheqë vëmendjen e mediave dhe sigurisht ndarje

Postuar: 22/09/2018 - 23:09

Një foto ku këngëtarja Greta Koçi dhe motra e saj Eni Koçi shfaqeshin gjatë pushimeve krah kryemi

Postuar: 22/09/2018 - 23:01

Moderatorja Jona Spahiu u bë nënë për herë të parë 5 ditë më parë.

Postuar: 22/09/2018 - 22:53

Ledri Vula ishte një ndër të ftuarit e reperit Gjiko në dasmën magjike me moderatoren Elita Rudi.

Postuar: 22/09/2018 - 22:46

Këngëtarja shqiptare Greta Koçi e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” ka rrëfyer se