Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Këngëtarja me famë botërore shpërthen në Instagram

Postuar: 20/03/2019 - 22:31

Rihanna ka publikuar një fotografi joshëse në Instagram.

Rihanna ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën vjen tejet seksi.

Këngëtarja kishte veshur një fustan të shkurtër, në të cilin në plan të parë kishte vënë gjoksin bombastik dhe këmbët.

Me këtë foto, Rihanna ka paralajmëruar linjën e re të produkteve të “Fenty Beauty”.

Kujtojmë se Rihanna ka kohë që ka njoftuar për rikthimin me album të ri, por nuk ka dhënë datë rreth publikimit të tij. 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/06/2019 - 09:30

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Anxhela Peristeri ishte e ftuar së fundmi në "E diell" ku ka treguar se beson tek besëtytnitë, por ka një eksperiencë të çuditshme.

Postuar: 24/06/2019 - 16:47

Këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta, është e martuar me nipin e ish-diktatorit Enver Hoxha, Erma

Postuar: 24/06/2019 - 14:51

Aktori i njohur Bes Kallaku e ka nisur karrierën e tij në një moshë shumë të vogël dhe udhëtonte

Postuar: 24/06/2019 - 10:41

Blogerja e njohur Lori Hoxha është padyshim një ndër personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale

Postuar: 24/06/2019 - 08:19

Rikthehen sërish teoritë konspirative se Michael Jackson është ende gjallë dhe madje ka shkuar në