BREAKING NEWS

Çështja “Rama-McGonigal”, PS pranon kërkesën e PD, zbardhen me shpejtësi detajet e minutave të fundit

Çështja “Rama-McGonigal”, PS pranon kërkesën e
x
BREAKING NEWS

Kujt i përkisnin paratë që u grabitën në banesën e Alda Klosit? Ja si përgjigjet avokati i ish-zyrtares

Kujt i përkisnin paratë që u grabitën në banesën e
x
BREAKING NEWS

Tërbohet Berisha, zbulon SMS që Yuri Kim i dërgoi bashkëpunëtores së tij pas shpalljes “non grata”, fton militantët të “rrethojnë” Kuvendin dhe dërgon “kamikazë” te shtëpia e Ramës në Surrel

Tërbohet Berisha, zbulon SMS që Yuri Kim i dërgoi
x
BREAKING NEWS

Pas vendimit të Gjykatës për Alda Klosin, reagon menjëherë avokati i saj: Ka pasur një debat të gjatë në këtë seancë. Ja versioni që ka dhënë Rozeta Dobi për herë të katërt

Pas vendimit të Gjykatës për Alda Klosin, reagon
x
BREAKING NEWS

E fundosi pastruesja/ Gjykata merr vendimin për Alda Klosin që iu gjetën mbi 500 mijë euro cash në banesë

E fundosi pastruesja/ Gjykata merr vendimin për Alda Klosin që iu
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha i bindur se “Hamza” Ilir Meta do e tradhtojë sërish, ja pse kreu i “Foltores” nuk do futet në zgjedhjet e 14 majit me logon e PL dhe dera e hapur e pazarit për “non gratin” e lirinë e Shkëlzenit

Sali Berisha i bindur se “Hamza” Ilir Meta do e tradhtojë
x
BREAKING NEWS

Arben Ahmetaj drejt SPAK për pastrim parash, dëshmia e pastrueses dhe vartëses rëndojnë pozitat, ish-ministri fluturon drejt Suedisë

Arben Ahmetaj drejt SPAK për pastrim parash, dëshmia e pastrueses dhe
x
BREAKING NEWS

Kërkoi ndryshimin e masës së sigurisë. Gjykata e Lartë merr vendimin për Jeton Lamin

Kërkoi ndryshimin e masës së sigurisë. Gjykata e Lartë
x

Gossip

Këngëtarja shqiptare “e fiksuar” për të nxjerrë gjoksin, pas klipit “zhvishet” edhe në skenë (FOTO)

Këngëtarja shqiptare “e fiksuar” për të

Sheila Haxhiraj mori pjesë te “Kënga Magjike” me këngën e saj “Malli” Ajo që na bëri përshtypje nuk është as performanca e artistes dhe as kënga.

Duhet thënë se më shumë na mbeti mendja te shfaqja relativisht e ekzagjeruar e artistes. Ajo që na bëri përshtypje ishte fakti se Sheila ka ardhur shumë e zhveshur, mund ta quajmë “topless” ku në njërën anë të gjoksit ka vendosur ta mbulojë një pjesë vetëm me një aksesor.

Pas daljes nga “Big Brother”, Sheila vazhdon të jetë në klipet e saj super ekstravagante duke preferuar të vijë gjithmonë sensuale, por ndryshe nga klipet këtë herë në një skenë të madhe si ajo e Këngës Magjike duket se këngëtarja e ka ekzagjeruar me zhveshjen e saj në skenë.

Së fundmi, ajo ka tërhequr vëmendjen me disa foto që ka publikuar në “Instagram”. Duket se fiksimi i këngëtares për të nxjerrë gjoksin është më i hershëm. Këngëtarja shfaqet “topless” nga vaska, ndërsa ka shkruar: “Më lër të notoj në mendimet e tua…”

Kujtojmë që këngëtarja, pas daljes nga shtëpia e famshme e “Big Brother VIP”, u përfol se kishte nisur një lidhje me ish-banorin Kledi Hysa. Por, afërsia mes tyre kishte të bënte me klipin e ri të saj.

Sheila duket jo vetëm joshëse dhe tejet sensuale, por ajo ka bërë bujë pikërisht me stilin e veshjes që ka zgjedhur për këtë sesion të ri fotografik. Sheila shfaqet e veshur me një mantel të zi, dhe dy duar të qëndisura në pjesën e gjoksit.

Me poza “hot”, këto foto të reja të saj tregojnë një version tjetër të artistes së njohur. Dhe ajo duket vërtet shumë bukur, me çdo detaj që ka shpalosur në to.

Më të lexuarat