Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Vizita në Gjermani për të takuar kancelaren Merkel? Ja çfarë thotë kryeministri Rama  

Vizita në Gjermani për të takuar kancelaren Merkel? Ja
x

Gossip

Këngëtarja shqiptare habit me deklaratën: Dhëndri më ngacmoi ditën e dasmës, nusja pa gjithçka

Këngëtarja shqiptare habit me deklaratën: Dhëndri më

Romina Aliaj, këngëtare e muzikës popullore ka qenë e ftuar në “Ora Verore”, në një intervistë me gazetarin, Ronaldo Sharka.

Si këngëtare e muzikës popullore, Ronaldo e pyeti Rominën për jetën personale, e ndërsa kjo e fundit i tha se është single, Ronaldo insistoi duke e pyetur nëse e ngacmojnë kur këndon nëpër dasma.

"Më ka ndodhur me dhëndrin, është një tmerr! Më ndodhi që më shikonte dhëndri ditën e dasmës, nuk m’i ndante sytë dhe u ndjeva shumë keq, nusja e pa të gjithë situatën. Mundohesha të ktheja kurrizin, të këndoja nga nusja dhe njerëzit, situatë e sikletshme”- u shpreh Aliaj.

Më të lexuarat