Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Këngëtarja shqiptare përlot me rrëfimin e dhimbshëm për humbjen e nënës në moshë të re

Postuar: 11/07/2018 - 11:41

Këngëtarja shqiptare Morena Taraku në jo pak raste publikon në rrjetet sociale foto me babanë e saj, me të cilin ka një marrëdhënie të veçantë, por ajo nuk harron të kujtojë në çdo moment edhe nënën e saj,e  cila nuk jeton më.

Nëpërmjet postimeve të ndryshme në rrjetet sociale, apo dhe në çdo intervistë që ka dhënë Morena ka treguar gjithmonë se i mungon shumë nëna e saj. Të njëjtën gjë na ka treguar edhe sot nëpërmjet disa postimeve në Instastory.

Në një komunikim që ka pasur me ndjekësit e saj në Instagram, Morena është pyetur në lidhje më nënën e saj. Pavarësisht dhimbjes së madhe që ndjen për humbjen e saj ajo nuk ka hezituar t’u përgjigjet fansave të saj.

“Ju mungon nëna juaj”, e pyet ndjekësi i saj.

 

“Sigurisht! Çdo frymëmarrje e imja është më e vështirë pa të. I them jo vetes sime, por realiteti është krejt ndryshe”, përgjigjet Morena duke treguar se sa shumë e ndjen mungesën e së ëmës.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 0

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/07/2018 - 23:55

 Ish-miss Universe Albania, Fjoralba Dizdari, e ftuar në “Pushime on Top” ka rrëfyer gjithçka për karrierën e saj si modele në Amerikë dhe historinë e dashurisë që e bëri të braktisë “tokën e pr

Postuar: 21/07/2018 - 23:44

 Ronaldo është tashmë në qendër të vëmendjes jo thjesht për suksesin, por edhe për vendimin

Postuar: 21/07/2018 - 23:10

Këngëtarja e shumë hiteve dhe shumë e dashur nga publiku, Samanta Karavella ka qenë në vëmendjen

Postuar: 21/07/2018 - 22:58

 Lyrical Son, i ftuar në emisionin “Pushime on Top”, u ndal në rrëfime për jetën

Postuar: 21/07/2018 - 22:40

Pas një periudhe të gjatë shkëputje këngëtari Vedat Ademi i është rikthyer tregut muzikor me një

Postuar: 21/07/2018 - 22:34

Të gjithë menduan se ata janë një nga çiftet më të dashuruar të momentit, pas shfaqjes në koperti

Postuar: 21/07/2018 - 22:25

Janë bërë më shumë se dy vjet që kur Rihanna ka publikuar albumin e fundit “Anti” por