Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Këngëtarja shqiptare probleme me shëndetin, përfundon në spital (FOTO)

Postuar: 09/10/2019 - 23:38

Këngëtarja e njohur shqiptare, Krusita është shtruar në spital.

Krusita, përmes një postimi në Instagram ka treguar se gjendja e saj shëndetësore nuk është e mirë 

“Edhe me than do ftohesh po smora vesh”, ka shkruar ajo sipër fotos.

Ajo u bë shumë e njohur vitin e kaluar kur u prezantua në “Kënga Magjike” me këngën “Akull”, një këngë që u pëlqye shumë nga publiku e që mori një çmim.

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/10/2019 - 07:54

Gazetari i njohur Enkel Demi, prej ditës së sotme do të nisë një tjetër emision larg televizionit publik shqiptar. Ai sot do të nisë ditën me shikuesit e ABC News, çdo mëngjes nga e hëna në të premte.

Postuar: 13/10/2019 - 22:11

Majlinda Bregu njihet si një ndër figurat e njohura të politikës që kujdeset vazhdimisht për imaz

Postuar: 13/10/2019 - 21:52

Këngëtarja Manjola Nallbani edhe pse plot 52 vjeçe, ajo është mjaft në formë dhe ka treguar gjith

Postuar: 13/10/2019 - 20:53

Në fund njëri prej tyre eliminohet.

Postuar: 13/10/2019 - 19:54

Vdes në moshën 81-vjeçare aktori i njohur britanik, Stephen Moore.

Postuar: 13/10/2019 - 19:21

Aktorja Rita Lati dhe Artur Gorishti janë puthur, në një skenë filmi.

Postuar: 13/10/2019 - 15:19

Stilisti i njohur Valdrin Sahiti mbrëmjen e djeshme ka festuar ditëlindjen.