Gossip

“Keni ngrënë gjithë jetën groshë, na del gjak nga veshët kur dëgjojmë Gucci”, këngëtari shqiptar i jep përgjigjen epike komentuesit

“Keni ngrënë gjithë jetën groshë, na del gjak nga

KëngëtariCapital T ka postuar për ndjekësit e tij një video ku shfaqet duke dëgjuar “Flaëless”.

“FLAËLESS” im so proud of you krejt ndryshe prej cka bon industria edhe prap ja dole me triumfu me sukses #SKULPTURE”.

Mirëpo, ndër komentet e shumta ai që bie në sy është komenti i një ndjekësi, i cili shkruan se duhet të heqë dorë nga këngët me Guçi dhe shampanjë, teksa shton se shqiptarët gjithë jetën kanë groshë, ndërsa tani bëjnë filma.

Ky koment tërhoqi edhe vëmendjen e Capital T, i cili i ktheu një përgjigje që bëri për të qeshur shumë fansa të tjerë.

“Pash Zotin veç kenge me guçi, shampanje e kshu mos beni me se ka fillu tu na dal gjak nga veshet. Shqiptaret tan jeten kane ngrene groshe, na bejne filma tani”, shkruan fansi. “Prandaj që tani na ka ardh dita bëjmë filma. Po groshin e hamë prapë ne, çke ti”, i kthehet reperi.

“Keni ngrënë gjithë jetën groshë, na del gjak nga