BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Gossip

“Kërko falje”, Atdheu plas 'bombën' në mes të emisionit për Antonelën (REPLIKAT)

“Kërko falje”, Atdheu plas 'bombën' në mes

Atdheu tregoi mbrëmjen e djeshme në  “PërPuthen” Prime, se mes tij dhe Antonelës ka ndodhur një puthje.

Ai e akuzoi atë se po bën lojë dhe i tha që t’i kërkonte falje Ledianës dhe Mevlanit, pasi i ka hy në mes.

Debati:

Atdheu: Antonela të kërkojë falje sepse ka bërë lojë me Mevlanin deri tani

Antonela: Çfarë loje

Atdheu: Pranoje dhe kërko falje që je fut në mes. Kush të ka shijuar më shumë, puthja me mua, apo me Mevlanin

Antonel: E di Mevlani. Puthja ka ndodhur kur ai ka promovuar lokalin, më ka shoqëruar në makinë dhe ka ndodhur një puthje që nuk e priste askush.

Atdheu: Të shkojnë në terat, mua më ka ardhur në majë të hundës

Mevlani: Antonela më ka treguar diçka, por nuk kam parë gjë. Tani që po thotë dhe Atdheu që po bën lojë, tani mbase ka dhe provokime