BREAKING NEWS

Ja se si nobelisti Montagnier po hedh në erë Big Farmën dhe po zbardh veprimet kriminale me covid 19

Ja se si nobelisti Montagnier  po hedh në erë Big Farmën dhe  po
x

Gossip

Kërkoi të largohej për pak kohë nga emisioni, Ledjana bën lëvizjen që nuk pritej kaq shpejt

Kërkoi të largohej për pak kohë nga emisioni, Ledjana

Para disa ditësh Ledjana vendosi të bënte një pauzë nga "Përputhen". Ajo kërkoi kohë nga produksioni për të marrë veten dhe për t'u përshtatur.

Ledjana është rikthyer në puntatën e sotme, duke bërë të ditur se ka vendosur të qëndrojë në program. Konkurrentja falenderoi produksionin për kohën që i dhanë, si dhe sqaroi disa komente në rrjete sociale.

"Mendoj se këto pak ditë që mora pauzë ishin të mjaftueshme që dhe unë të reflektoja dhe të isha pak më e qetë. Këto ditë nuk i kam ndjekur episodet e "Përputhen" se doja të isha komplet jashtë, të mos dija se çfarë ndodhte në brendësi. Pata shumë komente edhe mesazhe nga publiku. Kishte shumë që më thonin ka qenë produksioni ai që të ka kërkuar largimin, por ishte dëshira ime. Produksionin e falenderoj që më dha kohën e duhur që unë të reflektoja dhe të isha më e qetë", u shpreh Ledjana.