BREAKING NEWS

Gjykata e lartë merr vendimin për dy prokurorët e njohur të SPAK. Zbardhet çfarë u vendos për 'fatin' e tyre

Gjykata e lartë merr vendimin për dy prokurorët e njohur të
x
BREAKING NEWS

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses dhe 5 gjyqtarëve të GJL (EMRAT)

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë fund jetës, zbardhet arsyeja e aktit ekstrem, dalin pamje nga vendi ku vdiq gazetari dhe analisti (VIDEO)

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë
x
BREAKING NEWS

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të rëndësishme”, Frrok Çupi ‘shigjeton’ qeverinë: Ai nuk ka keq vetëm ministrat, por edhe...

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të
x
BREAKING NEWS

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga kati i katërt i banesës (EMRI+FOTO)

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në Tiranë, policia vendos perimetrin e sigurisë

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga kati i katër i pallatit

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për viktima!”, Frrok Çupi del me paralajmërimin ‘bombë’ për protestën e Sali Berishës: Ai nuk kthehet pa një trofe!

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për
x

Gossip

Kësaj here me të vërtetë, Ilir Shaqiri martohet nesër, dalin detajet e dasmës dhe surprizat e bukura, ja kush janë dy emrat e njohur që do ngrejnë në këmbë të ftuarit me zërin e tyre

Kësaj here me të vërtetë, Ilir Shaqiri martohet nesër,

Ilir Shaqiri dhe Emanuela do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në një moment magjik, cermoninë e martesës së tyre të cilën kanë vendosur ta bëjnë në bregdetin e Durrësit.

Sipas burimeve dasma e tyre po organizohet nga komapania e eventeve nga Ami dhe Ermali, të cilët po përgatisin të gjithë detajet për këtë ditë të rëndësishme për familjen Shaqiri e cila do të zhvillohet nesër.

Gjithashtu burimet bëjnë me dije se këngëtarëtarët të cilët do të jenë pjesë e dasmës së Ilirit dhe Emanuelës janë dy emra shumë të suksesshëm dhe të dashur për publikun, Gena dhe Orgesa Zaimi, ku do të këndojnë muzikë popullore dhe të lehtë.

Kësaj here me të vërtetë, Ilir Shaqiri martohet nesër,

Çifti nuk ka zbuluar asnjë detaj më tej rreth ceremonisë së dasmës së tyre e cila do të mbahet nesër në bregdetin e Durrësit, duke e lënë gjithçka surprizë.

Kësaj here me të vërtetë, Ilir Shaqiri martohet nesër,