Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Kështu më tha Sara se dobësohen vipat”, Lori Hoxha publikon dietën e artë

Postuar: 19/06/2018 - 23:39

Lori Hoxha është padyshim një nga vajzat më me ndikim në vendin tonë.

 Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpalos stilin dhe sharmin e saj e jo më kot numëron shumë ndjekës, mirëpo së fundmi ajo u ka bërë një dhuratë shumë të vyer atyre.

Mbrëmjen e djeshme Lori Hoxha ka bërë disa postime në Instastory ku njofton fansat se është duke mbajtur një dietë që e mbajnë VIP-at.

Trashëgimtarja e Top Channel ka publikuar një foto të sajën dhe bashkangjitur saj shkruan: “Do shëndoshesh o Lor, por ata se dinë që unë po bëj një dietë ku ha vetëm 6 orë në ditë dhe orët e tjera rri pa ngrënë fare, sepse kështu më tha Sara që po dobësohen VIP-at”.

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 1

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/07/2018 - 15:36

Spikerja e lajmeve të Top Channel Genta Popa, është ndër personazhet me të njohur dhe më të dashur të medias. Kjo për shkak qëndrimit serioz dhe besueshmërisë që ajo i fal shikuesit.

Postuar: 23/07/2018 - 14:28

Ajo ka performuar në Barcelonë të Spanjës, para se të shkonte më pas në Portugali.

Postuar: 23/07/2018 - 12:49

Këngëtarja e njohur Shkëndije Mujaj ka ndezur rrjetet sociale me disa foto të postuara në Instast

Postuar: 23/07/2018 - 12:20

Bes Kallaku ka sjellë bashkëpunimin më të fundit me Gent Fatalin nën titullin “Na vjen dita

Postuar: 23/07/2018 - 12:11

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha dhe partnerja e tij Armina Mevlani janë

Postuar: 23/07/2018 - 11:48

Që prej përfundimit të lidhjes së tij (të pakonfirmuar) me këngëtaren Elvana Gjat

Postuar: 23/07/2018 - 11:36

Gjatë pushimeve relaksuese nuk kanë munguar as “Instastory”-t nga festat e ndryshme n