BREAKING NEWS

Kryeministri Rama i zhgënjyer nga largimi i Dybala-s: Po të isha kryeministër i Italisë do e bëja Chiellinin ministër

Kryeministri Rama i zhgënjyer nga largimi i Dybala-s: Po të isha
x
BREAKING NEWS

Qeveria merr vendimin e rëndësishëm për federatat sportive dhe sportistët elitarë

Qeveria merr vendimin e rëndësishëm për federatat sportive
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë/ Makina përmbyset në kanal, plagosen dy persona, dërgohen me urgjencë te Trauma

Aksident i rëndë/ Makina përmbyset në kanal, plagosen dy
x
BREAKING NEWS

Apeli i GJKKO dënon 13 të pandehur, akuzohen për trafik droge, ja me sa vite burg (Emrat)

Apeli i GJKKO dënon 13 të pandehur, akuzohen për trafik droge, ja
x
BREAKING NEWS

Makina merr flakë brenda servisit, policia zbardh dyshimet e para

Makina merr flakë brenda servisit, policia zbardh dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

KQZ jep nesër vendimin për shkeljet e bëra në zgjedhjet e 6 marsit, janë të përfshirë ministra, kryetarë bashkish dhe...

KQZ jep nesër vendimin për shkeljet e bëra në zgjedhjet e 6
x
BREAKING NEWS

Zgjedhja e Presidentit të ri, Mediu ka zbuluar emrin e parë që propozon opozita: Ky është personi i duhur për të ardhur në krye të shtetit

Zgjedhja e Presidentit të ri, Mediu ka zbuluar emrin e parë që
x
BREAKING NEWS

Makina inteligjente ‘bën namin’ në qarkun e Lezhës, pezullohen 87 leje drejtimi

Makina inteligjente ‘bën namin’ në qarkun e Lezhës,
x

Gossip

“Këta janë të vësh duart në kokë, të mbyllësh sytë e të ikësh me vrap”/ Shpërthen Arbër Hajdari dhe bën deklaratën e fortë për ‘Big Brother VIP’

“Këta janë të vësh duart në kokë, të

Aktorja Monika Lubonja i befasoi të gjithë mbrëmjen e djeshme me vendimin, duke zgjedhur emrin e ilirit në zinxhirin e shpëtimit. Një veprim i papritur duke qenë se pikërisht gjatë kësaj mbrëmjeje ata u përplasën sërish ashpër me njëri-tjetrin.

Pikërisht për këtë zgjehdje të Monikës, ka reaguar i befasuar edhe opinionisti Arbër Hajdari.

Nuk e kuptoj tha Arbër Hajdari, ‘këtej thotë është i lig, këtej e shpëton. Është të vësh duart në kokë e të ikësh me vrap.’

Arbana pyeti Monikën pse kjo zgjedhje dhe Monika argumentoi se ‘dua që të dal në nominim me Ilirin prandaj’.

Nuk e kuptuam gjithë këtë fjalim i tha Balina, Monikës dhe Monika u përpoq sërish të sqaronte situatën nga ana emocionale duke mos mundur të sqarojë veten.

Beniada zgjodhi të shpëtojë Arjolën sepse i ka ndenjur afër, Arjola zgjodhi Monikën sepse e pa të rrezikuar dhe donte ta shpëtonte.

Iliri zgjodhi Tanin sepse kalon shumë kohë me të dhe argumentoi se këtë udhëtim brenda shtëpisë e shikon tani për tani. Ndërsa Donaldin nuk e zgjodhi askush.

Më të lexuarat