Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Këtë mashkull do ta gjuaja pa problem fare"/ Biznesmeni shqiptar befason me deklaratën

Postuar: 17/01/2019 - 18:13

Puntata e mbrëmjes së djeshme në emisionin “Soirre” ishte dedikuar jetës së natës.
 
Personazhe të ndryshëm, si Elton Ilirjani, Einxhël Shkira, Ervin Kurti, dj Sardi e të tjerë kanë diskutuar mbi jetën e natës në vendin tonë, çfarë ofrojnë clubet shqiptare dhe cilat janë mënyrat për të kaluar natën në kryeqytet.
 
Para nisjes së bisedës, grupi Alar Band luajti një pjesë muzikore, e cila ngriti në këmbë të gjithë të ftuarit për të kërcyer.
 
Pas përfundimit të muzikës, moderatorja Jonida Shehu i thotë biznesmenit të njohur Elton Ilirjani se një prej të ftuarve, Florian Cara nuk pranoi të kërcente me të.
 
Pyetjes së Shehut se nëse do ishte në club, do ta gjuante Florin, Eltoni përgjigjet kështu: “Flori futet te meshkujt simpatikë, inteligjentë… po, do ta gjuaja!”.
 
Por nga ana tjetër, dj Sardin nuk do ta gjuante aspak duke e refuzuar gjatë bisedës në studio.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 26/06/2019 - 20:09

Ai kishte folur shumë për të përmes këngëve ku gjithmonë e akuzonte se e ka braktisur, por nuk e kishte takuarr kurrë të atin.Babai i Eminem, Marshall Bruce Mathers Jr, ka vdekur në moshën 67-vjeçare.Ai kurrë nuk e ta

Postuar: 26/06/2019 - 18:44

Princi William tha sot se do t’i mbështesë me gjithë zemër fëmijët e tij nëse janë homoseks

Postuar: 26/06/2019 - 17:10

 Menjëherë sapo përfundoi sezonin e emisionit 'Dua të të bëj të lumtur' moderatorja

Postuar: 26/06/2019 - 16:15

Thuajse një muaj më parë reperja Loredana Zefi u akuzua nga një çift zviceran për një çështje të

Postuar: 26/06/2019 - 14:30

Pak muaj më parë, këngëtares së njohur Fifi i morën adresën e Instagram.

Postuar: 26/06/2019 - 10:42

Modelja e njohur shqiptare Emina Cunmulaj është komentuar gjithmonë për jetën e saj luksoze, udhë

Postuar: 26/06/2019 - 10:30

Ish-Zonja e Parë e SHBA-ve, Michelle Obama i ka shkruar një letër këngëtares shqiptare me famë bo