BREAKING NEWS

‘Zbutet’ presidenti Meta, jep mesazhin e koduar me mimoza në duar

‘Zbutet’ presidenti Meta, jep mesazhin e koduar me mimoza në
x

Gossip

"Këtë mashkull do ta gjuaja pa problem fare"/ Biznesmeni shqiptar befason me deklaratën

"Këtë mashkull do ta gjuaja pa problem fare"/ Biznesmeni
Puntata e mbrëmjes së djeshme në emisionin “Soirre” ishte dedikuar jetës së natës.
 
Personazhe të ndryshëm, si Elton Ilirjani, Einxhël Shkira, Ervin Kurti, dj Sardi e të tjerë kanë diskutuar mbi jetën e natës në vendin tonë, çfarë ofrojnë clubet shqiptare dhe cilat janë mënyrat për të kaluar natën në kryeqytet.
 
Para nisjes së bisedës, grupi Alar Band luajti një pjesë muzikore, e cila ngriti në këmbë të gjithë të ftuarit për të kërcyer.
 
Pas përfundimit të muzikës, moderatorja Jonida Shehu i thotë biznesmenit të njohur Elton Ilirjani se një prej të ftuarve, Florian Cara nuk pranoi të kërcente me të.
 
Pyetjes së Shehut se nëse do ishte në club, do ta gjuante Florin, Eltoni përgjigjet kështu: “Flori futet te meshkujt simpatikë, inteligjentë… po, do ta gjuaja!”.
 
Por nga ana tjetër, dj Sardin nuk do ta gjuante aspak duke e refuzuar gjatë bisedës në studio.