BREAKING NEWS

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen për Ndryshim”: Ka vetëm dy mundësi në jetë!

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen
x

Gossip

“Këtë vit s’të bëmë për të qarë!” Ori Nebijaj i bën urimin e veçantë moderatorit të Top Channel

“Këtë vit s’të bëmë për të

Ditën e sotme, moderatori i njohur i “Wake Up”, Isli Islami, feston 34-vjetorin e lindjes së tij.

Sigurisht, kjo ditë e veçantë s’mund të kalonte pa një urim nga kolegia dhe mikesha e tij(ose më shumë), Ori Nebiaj.

Ori ka postuar një Instastory nga surpriza që i ka bërë një vit më parë, duke shkruar:

'Edhe 100 të na bëhesh o mret! Këtë vit s’të bëmë për të qarë ama ti e di që do qeshësh shumë!'-shkruan ajo.

Kujtojmë se një vitë më parë ajo e surprizoi Islin në mes të emisionit, duke vënë në sfond foto që tregonin faza të ndryshme të jetës së tij dhe rrugëtimin e tij të gjatë për t’u bërë ai që është sot.

Videoja mbyllej me urimin e mamasë së Islit, i cili kur ka parë të ëmën s’i ka mbajtur dot më lotët dhe ka falenderuar i lumtur për surprizën.

Këtë vit ata nuk ishin në transmetim sepse ishte ditë e shtunë, por me siguri Ori do ketë menduar për ndonjë dhuratë të veçantë për Islin.

Më të lexuarat