BREAKING NEWS

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë shqiptare po kërcënohen rrezikshëm’, Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme në vend

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë
x

Gossip

“Këto janë pushimet tona të fundit çift”, Olta Gixhari zbulon edhe sa kohë i kanë mbetur që të lindë beben e saj

“Këto janë pushimet tona të fundit çift”, Olta

Ditën e sotme aktorja Olta Gixhari ka publikuar një foto shumë të ëmbël, ku na ka zbuluar se ndodhet në muajin e 8 të shtatzënisë dhe tashmë pritjes së ëmbë po i vjen fundi.

#32ëeekspregnant dhe keto jane pushimet tona te fundit cift????‍❤️‍???? per pak jave kryevepra jone do te na ndryshoj jeten, dhe ne mezi po e presim, ka shkuar Olta krahas fotos.

Ndryshimet në trupin e aktores janë tashmë mëse të dukshme dhe barku i saj vazhdon të rritet dita-ditës.

Këto ditë, Olta ka shijuar pushimet në plazhet e Spanjës dhe në Instagram nuk kanë munguar fotot nga vendet e bukura.

Aktorja ka rrëfyer më herët se po e shijon në maksimum shtatzëninë dhe ndihet e bekuar me dhuratën më të çmuar që i ka dhënë Zoti.

Megjithëse flet shpesh për shtatzëninë dhe përgatitjet e shumta, Olta ende nuk ka ndërmend ta zbulojë gjininë e bebushit dhe duket se do të na lërë kuriozë edhe për disa kohë.

Më të lexuarat