BREAKING NEWS

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të garojë i vetëm në zgjedhje

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të
x
BREAKING NEWS

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk mundet të të duket Edi Rama një njeri...

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk
x
BREAKING NEWS

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta: Çfarë ndodhi në aksin Tiranë-Lezhë

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta:
x
BREAKING NEWS

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve të tjerë (EMRAT)

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve
x
BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para

Aksident  me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e para

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e
x
BREAKING NEWS

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon qeverinë: Kjo qeveri në 8 vite mori borxh 5 miliardë euro

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon
x

Sport

E ardhmja e Allegrit është e pasigurt, del në skenë një emër i ri për stolin bardh e zi

E ardhmja e Allegrit është e pasigurt, del në skenë një

Te Juventus, duke marrë parasysh ngjarjet e fundit të rëndësishme, tashmë është koha për të menduar për të ardhmen, e cila megjithatë duket të jetë vërtet e pasigurt.

Në fakt, duke marrë parasysh pikët e zbritura, nuk është e sigurt që Juventusi do të luajë në kupat e Europës sezonin e ardhshëm dhe, për rrjedhojë, mund të ketë një buxhet të reduktuar në treg me shumë lojtarë që mund të sakrifikohen.

Ditët e fundit po qarkullonte lajmi për një rinovim të mundshëm të Allegrit deri në vitin 2027, megjithatë, sipas asaj që raporton La Repubblica, ky rinovim mund të mos realizohet.

Emër i ri për stolin

Në fakt, sipas asaj që raportohet nga gazeta, duket se bardhezinjtë po vlerësojnë hipotezën e punësimit të Gian Piero Gasperinit, i cili drejton Atalantan.