BREAKING NEWS

SPAK urdhëroi arrestimin e Vangjush Dakos, gazetarja Klodiana Lala zbardh detaje të reja: Gjithçka nisi nga një pallat i dëmtuar nga tërmeti, hetimi përfshiu edhe...

SPAK urdhëroi arrestimin e Vangjush Dakos, gazetarja Klodiana Lala zbardh
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e Kryesisë së PD, vjen menjëherë reagimi i Roland Bejkos

Mbledhja e Kryesisë së PD, vjen menjëherë reagimi i Roland
x
BREAKING NEWS

“Alibeaj mori 2 mln euro nga Rama”/ Plas keq në emision, deputeti demokrat ‘përplaset’ me gazetarin

“Alibeaj mori 2 mln euro nga Rama”/ Plas keq në emision,
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë/ Ndërron jetë këngëtarja e famshme (Emri+Foto)

Lajm i trishtë/ Ndërron jetë këngëtarja e famshme
x
BREAKING NEWS

SPAK lëshon urdhër arrest me burg për ish- kryetarin e Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako

SPAK lëshon urdhër arrest me burg për ish- kryetarin e
x
BREAKING NEWS

SPAK lëshon urdhër arreste për ish-zyrtarë të Bashkisë së Durrësit, zbardhen detajet e para

SPAK lëshon urdhër arreste për ish-zyrtarë të
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? KAS rinumërim 29 nga 40 kuti në këtë bashki

Çfarë ndodhi? KAS rinumërim 29 nga 40 kuti në
x
BREAKING NEWS

Deputetët kundër Kolegjit të Kryetarëve, Kryesia e PD bën lëvizjen e minutës së fundit, ja çfarë pritet të ndodhë sot

Deputetët kundër Kolegjit të Kryetarëve, Kryesia e PD
x

Gossip

"Kiara është arrogante ndaj Luizit, nuk po bënë lojën e saj", opinionisti i "BBVA" shpërthen keq dhe e thot troç: Njerëzit e duan Luizin të ndarë nga moderatorja

"Kiara është arrogante ndaj Luizit, nuk po bënë

Arbëri “prime-n” e kaluar i ka reaguar ashpër Kiarës për moskujdesin e saj ndaj Luizin. Sonte ai e ka komentuar sërish këtë.

Opinionisti i “Big Brother VIP Albania” tha se këtë reagim e kanë mbështetur shumë njerëz të cilët i kanë shkruar atij. Sipas tij njerëzit e duan Luizin vetëm brenda shtëpisë. Arbëri tha se e vetmja gjë që Kiarën do e mbajë mend në “BBVA” është sjellja e saj ndaj Luizit.

Ai shtoi se moderatorja nuk ka bërë lojë në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania”.

“Njerëzit duan Luizin, kam parë edhe shumë njerëz që e duan Luizin të ndarë nga Kiara për të vazhduar lojën e tij vetëm. Këtë javë kemi parë një Kiara shumë të afërt që nuk e kemi parë më parë. Kiarën e kemi parë gjithmonë arrogante ndaj Luizit, dhe tash shtrohet pyetja nëse kjo është loja e saj.”, tha Arbëri.

Ai shtoi se moderatorja nuk ka bërë lojë në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania”.

“Njerëzit duan Luizin, kam parë edhe shumë njerëz që e duan Luizin të ndarë nga Kiara për të vazhduar lojën e tij vetëm. Këtë javë kemi parë një Kiara shumë të afërt që nuk e kemi parë më parë. Kiarën e kemi parë gjithmonë arrogante ndaj Luizit, dhe tash shtrohet pyetja nëse kjo është loja e saj.”, tha Arbëri.