BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr detaje për identitetin e tyre: Viktimat kishin ndryshuar emrat

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr
x
BREAKING NEWS

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje të reja nga të shtënat në Kavajë, ku humbën jetën dy persona

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje
x
BREAKING NEWS

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një në Elbasan dhe një në Mat, ç’po ndodh në vend?

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një
x

Gossip

Kiara flet për dashurinë e "fshehtë" të Luizit: Vdesin për njëri-tjetrin, thjesht nuk e pranojnë

Kiara flet për dashurinë e "fshehtë" të Luizit:

Ka thyer heshtjen mbrëmjne e sotme Kiara, teksa ka zgjedhur të thotë vetëm një fjali për debatin që ka patur Armaldo dhe Luizi.

Teksa Armaldo ka qenë i indinjuar dhe ka debatuar me “zjarr” për debatet që ka patur dhe ofendimet që ka marrë nga këngëtari, ka qenë Kiara ajo e cila ka thënë: Këta të dy vdesin për njëri-tjetrin, thjesht nuk e pranojnë

Armaldo: Së pari kërkoj ndjesë për mikrofonin. Unë thash nuk dua të jem më lideri i shtëpisë, ndërsa Luizi futi politikën në mes. Unë i thash nuk merrem me politikën. Në këtë moment, më quajti frikacak Gramshi. Dhe gjithë kohën me ka thënë epitete të ndryshme. Kanë qenë argumente boshe, duke më thënë gjithë kohën frikacak.

Kiara: Këta të dy vdesin për njëri-tjetrin, thjesht nuk e pranojnë.

Armaldo: Kjo nuk ka qenë teatër, ka qenë debat.

Kiara: Jo nuk ka qenë debat.

Efi: Ti ke qeshur gjithë kohën.

Armaldo: Për mua ka qenë debat, nisi dhe përfundoi si i tillë. Luizi është një person që ai bën batuta gjithë kohën dhe të bën të qeshësh. Ai më ka suportuar mua, që të më ngrejë mua, duke qenë që unë isha në nominim.

Tea: Si mund ta perceptosh si ndihmesë, ofendimin?

Kiara: Kjo ka qenë një strategji e Luizit për ta mbajtur Armaldon më gjatë në shtëpi, duke e ngacmuar atë.

Luiz: Kur isha në peridhën më të keqe, ai ka qenë ndër të vetmit që më ndenji afër, si shok. Ai ka qenë kryesori që më ka ndihmuar të jem më afër të Kiarës. Më pelqeu nga ana e lojës, që ta shikoja edhe Armaldon të mërzitur. Aty i thash që zarfi i zi është për Xhonin, që ai është i nominuar. Kjo që i bëra unë, ka qenë edhe mënyra ime për ta vënë Armaldon në qendër të vëmëndjes, për ti treguar banorëve sesi sillem unë në të tilla situata.