BREAKING NEWS

Deputeti i PS Bujar Çela paralajmëron arrestimin e Sali Berishës, ja kush është bashkëpunëtori i ngushtë me 3 dosje në SPAK që mund të hapë “Kutinë e Pandorës” për ish-kryeministrin

Deputeti i PS Bujar Çela paralajmëron arrestimin e Sali
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta i sëmurë, ish-presidenti përgatitet për ditët e zeza në SPAK, ja strategjia që po ndjek për të shpëtuar nga arresti me burg

Ilir Meta i sëmurë, ish-presidenti përgatitet për ditët
x
BREAKING NEWS

Berisha paralajmëron trazira, rezistencë dhe protesta pa mbarim deri në rrëzimin e qeverisë, kreu i “Foltores” shton kërcënimet ndaj SPAK

Berisha paralajmëron trazira, rezistencë dhe protesta pa mbarim deri
x
BREAKING NEWS

Edi Rama bashkëpunoi me Sali Berishën për pronat e Malltezit, “Zëri i Amerikës” zbardh skenarin si kryeministri i dha miliona euro pasuri dhëndrit të kreut të “Foltores”

Edi Rama bashkëpunoi me Sali Berishën për pronat e Malltezit,
x
BREAKING NEWS

Ylli Meçe e cilëson Ballin Kombëtar organizatë tradhtarësh dhe zbardh skandalet e ballistëve, ja mesazhi për Alimadhin dhe faktet që tregojnë se partizanët çliruan Shqipërinë nga nazistët e fashistët

Ylli Meçe e cilëson Ballin Kombëtar organizatë
x
BREAKING NEWS

Edi Rama feston 28 Nëntorin si avokat i Vuçiçit dhe armik i pamëshirshëm i Luftës Antifashiste Nacional Çlirimtare

Edi Rama feston 28 Nëntorin si avokat i Vuçiçit dhe armik i
x
BREAKING NEWS

Kaosi me pronat, Myrshit Vorpsi akuzon qeverinë se po masakron pronarët dhe tregon çfarë fshihet pas indeksimit, shoqata paralajmëron padi në Gjykatën Kushtetuese

Kaosi me pronat, Myrshit Vorpsi akuzon qeverinë se po masakron
x
BREAKING NEWS

Nga rritja e pagave për mjekët, tek investimet e reja, prioritetet e ministres Koçiu për Shëndetësinë dhe Mbrojtjen Sociale

Nga rritja e pagave për mjekët, tek investimet e reja, prioritetet e
x

Gossip

Kiara flet për dashurinë e "fshehtë" të Luizit: Vdesin për njëri-tjetrin, thjesht nuk e pranojnë

Kiara flet për dashurinë e "fshehtë" të Luizit:

Ka thyer heshtjen mbrëmjne e sotme Kiara, teksa ka zgjedhur të thotë vetëm një fjali për debatin që ka patur Armaldo dhe Luizi.

Teksa Armaldo ka qenë i indinjuar dhe ka debatuar me “zjarr” për debatet që ka patur dhe ofendimet që ka marrë nga këngëtari, ka qenë Kiara ajo e cila ka thënë: Këta të dy vdesin për njëri-tjetrin, thjesht nuk e pranojnë

Armaldo: Së pari kërkoj ndjesë për mikrofonin. Unë thash nuk dua të jem më lideri i shtëpisë, ndërsa Luizi futi politikën në mes. Unë i thash nuk merrem me politikën. Në këtë moment, më quajti frikacak Gramshi. Dhe gjithë kohën me ka thënë epitete të ndryshme. Kanë qenë argumente boshe, duke më thënë gjithë kohën frikacak.

Kiara: Këta të dy vdesin për njëri-tjetrin, thjesht nuk e pranojnë.

Armaldo: Kjo nuk ka qenë teatër, ka qenë debat.

Kiara: Jo nuk ka qenë debat.

Efi: Ti ke qeshur gjithë kohën.

Armaldo: Për mua ka qenë debat, nisi dhe përfundoi si i tillë. Luizi është një person që ai bën batuta gjithë kohën dhe të bën të qeshësh. Ai më ka suportuar mua, që të më ngrejë mua, duke qenë që unë isha në nominim.

Tea: Si mund ta perceptosh si ndihmesë, ofendimin?

Kiara: Kjo ka qenë një strategji e Luizit për ta mbajtur Armaldon më gjatë në shtëpi, duke e ngacmuar atë.

Luiz: Kur isha në peridhën më të keqe, ai ka qenë ndër të vetmit që më ndenji afër, si shok. Ai ka qenë kryesori që më ka ndihmuar të jem më afër të Kiarës. Më pelqeu nga ana e lojës, që ta shikoja edhe Armaldon të mërzitur. Aty i thash që zarfi i zi është për Xhonin, që ai është i nominuar. Kjo që i bëra unë, ka qenë edhe mënyra ime për ta vënë Armaldon në qendër të vëmëndjes, për ti treguar banorëve sesi sillem unë në të tilla situata.