BREAKING NEWS

SPAK rrëzon Fatmir Mediun, bie kërkesa për 90 dëshmitarët e mbrojtjes, GJKKO thërret Shkëlzen Berishën dhe 71 dëshmitarë të akuzës për aferën e “Gërdecit”

SPAK rrëzon Fatmir Mediun, bie kërkesa për 90
x
BREAKING NEWS

Hyn në skenë njeriu i amerikanëve që do fundosë Shkëlzen Berishën, ja çfarë pritet të thotë dëshmitari “kyç” i tragjedisë së Gërdecit

Hyn në skenë njeriu i amerikanëve që do fundosë
x
BREAKING NEWS

SPAK nuk i ndahet Saimir Tahirit, ish-ministrit i merret nën hetim pasuria pas sinjaleve të shërbimeve të huaja

SPAK nuk i ndahet Saimir Tahirit, ish-ministrit i merret nën hetim pasuria
x
BREAKING NEWS

Dosjet e SPAK për përgjimet në “EncroChat” dhe “Sky” me kriminelët, Balla paralajmëron "tërmet" në Policinë e Shtetit

Dosjet e SPAK për përgjimet në “EncroChat” dhe
x
BREAKING NEWS

Shkalafitet çeta anti-amerikane Berisha-Bardhi, bie numri i pjesëmarrjes të deputetëve, nis dezertimi nga aksioni politik i ish-sekretarit të Përgjithshëm të PD

Shkalafitet çeta anti-amerikane Berisha-Bardhi, bie numri i
x
BREAKING NEWS

Edi Rama merr udhëzime nga Vuçiç për situatën në veri të Kosovës, ja dokumenti që zbërthen prapaskenat e bujshme

Edi Rama merr udhëzime nga Vuçiç për situatën
x
BREAKING NEWS

OLAF do të vijojë hetimet për fondet nga IPARD II; Nuk programohen disbursime nga programi deri në 2025

OLAF do të vijojë hetimet për fondet nga IPARD II; Nuk
x
BREAKING NEWS

Tradhtari Edi Rama përballë heroit Albin Kurti si Esat Pashë Toptani përballë Ismail Qemalit

Tradhtari Edi Rama përballë heroit Albin Kurti si Esat Pashë
x

Gossip

Kiara habit fansat, poston foton intime nga shtrati me Luizin

Kiara habit fansat, poston foton intime nga shtrati me Luizin

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito vijojnë të jenë një nga çiftet më të përfolura të showbizzit. Një dashuri e lindur në një format televiziv, ku tashmë duket më e qëndrueshme se kurrë.

Të dy e njohin mirë botën e medies dhe shpesh provojnë e ia dalin duke u bërë subjekt i tyre përmes postimeve në rrjetet sociale.

Së fundmi, është Kiara që ka shpërndarë një fotografi në Instagramin e vet. Ajo shfaqet me Luizin në shtrat, teksa ky i fundit duket pa bluze. Pikërisht ky detaj ka marrë edhe vëmendjen e ndjekësve të cilët nuk hezitojnë të ngacmojnë.

Kujtojmë që ditët e fundit është përfolur për një shtatzëni të mundshme të Kiarës. Çifti ende nuk ka konfirmuar asgjë. Megjithatë Luizi provokon herë pas here me postime të ndryshme, duke lënë të dyshosh se mund të jenë vërtetë në pritje të ëmbël.

Kiara habit fansat, poston foton intime nga shtrati me Luizin