BREAKING NEWS

Ish kryeprokurorja ngre alarmin: Kemi më shumë shtëpi bari se shkolla

Ish kryeprokurorja ngre alarmin: Kemi më shumë shtëpi bari se
x
BREAKING NEWS

"Plastifikohet, lyhet me graso dhe vendosen letra karboni...", Karamuço zbulon metodat e reja që po përdorin trafikantët

"Plastifikohet, lyhet me graso dhe vendosen letra karboni...",
x
BREAKING NEWS

Çfarë i kërkoi në tavolinë ambasadorja Yuri Kim-Damian Gjiknurit? Kreshnik Spahiu zbulon prapaskenat

Çfarë i kërkoi në tavolinë ambasadorja Yuri
x
BREAKING NEWS

A po i çon Rama "miqtë" në burg? Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë dhe zbardh prapaskenat: Konfrontimi me amerikanët në hotel

A po i çon Rama "miqtë" në burg? Kreshnik Spahiu plas
x
BREAKING NEWS

Urdhër arresti për Putinin, reagon Gjykata Ndërkombëtare Penale

Urdhër arresti për Putinin, reagon Gjykata Ndërkombëtare
x
BREAKING NEWS

Nën përgjim prej 3 vitesh nga policia dhe SPAK, Klodiana Lala zbardh detaje nga dosja, si u zbulua lidhja e kryebashkiakut të Bulqizës me biznesmenin që i dha tenderin

Nën përgjim prej 3 vitesh nga policia dhe SPAK, Klodiana Lala zbardh
x
BREAKING NEWS

Gazetari tregon pse ju vendosën prangat kryebashkiakut të PS-së: Ju rrëfej takimet në tunel

Gazetari tregon pse ju vendosën prangat kryebashkiakut të
x
BREAKING NEWS

Takimi Kosovë-Serbi në Ohër/ Kurti tregon prapaskenat dhe rrëfen kërcënimin e Vuçiç

Takimi Kosovë-Serbi në Ohër/ Kurti tregon prapaskenat dhe
x

Gossip

Kiara-Luiz apo Bora-Donald-Beatrix, zbulohet se cila nga historitë po e mban “fronin”

Kiara-Luiz apo Bora-Donald-Beatrix, zbulohet se cila nga historitë po e

Në një intervistë dhënë së fundmi, eksperti i IT-së, Said Duleviç, renditi disa histori që kanë rritur audiencën e “Big Brother Vip” dhe kanë gjeneruar shumë klikime.

Ai renditi si kryesoren, mbrëmjen e përjashtimit të Kejvinës nga “Big Brother VIP”, ndërsa bëri një krahasim në klikime për historitë e dashurisë të “BBV1” dhe “BBV2”.

Më të përfolurit e edicionit të parë janë sigurisht çifti Bora-Donald e më pas edhe Beatrix, ndërsa të këtij edicioni dyshja Luiz-Kiara. Sipas ekspetit, këta të fundit, që tani kanë arritur më shumë shikueshmëri dhe klikime se Donaldi, Bora dhe Beatrix.

“Ndjekje rekord Big Brother ka pasur në datën 17 janar që përkon me përjashtimin e Kejvinës nga formati. Po ashtu historia e sëmundjes së Luizit solli shumë ndjekës të kësaj historie.

Fillimisht Luizi u mor inat dhe të gjithë ju kthyen kundër, por më pas e gjithë situate u kthye pro Luizit. Më tej historia e tij me Kiarën është më tepër e ndjekur se historia e çiftit Bora-Donald-Betriks të një viti më parë”, tha eksperti për “Dritare Tv.”

Historia Bora-Donald-Beatrix dhe reagimet që e pasuan ishin kryefjalë e mediave rozë për muaj të tërë, megjithatë marrëdhënia që por krijohet mes Kiarës dhe Luizit nuk mbetet pas. Dyshja nuk janë ende çift dhe me sa duket publiku ka kuriozitet të shikojë vijmësinë e marrëdhënies së tyre