Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Gossip

Kilogramët e shtuar gjatë karantinës, këngëtarja e njohur shqiptare bën reagimin epik

Kilogramët e shtuar gjatë karantinës,  këngëtarja e

Kur mendon periudhën e karantinës, në mënyrë automatike mendja të shkon tek ushqimi.

Nuk janë të paktë personat që gjatë kësaj periudhe kanë përfunduar me disa kilogramë më shumë. Kësaj “kategorie” mund t’i bashkohet dhe këngëtarja e njohur Lori Kaçka. E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, Lori zbuloi se është një amvisë e mirë dhe këtë kohë ka gatuar shumë, por dhe ka shtuar disa kilogramë njëkohësisht. Megjithatë thotë se i ka vendosur vetes një objektiv, të humbasë së paku 5 kilogramë.

“Në fakt jo për t’u mburrur, por unë jam një amvise e mirë sidomos në gatim. Gjatë kësaj kohe kam mësuar disa receta të reja. Gjatë kësaj periudhe kam gatuar ëmbëlsira pafund, obobo jam pak keq me peshën, por këtë muaj duke ia vendosur vetes detyrë do t’a arrij qëllimin. Ndoshta do të humbas pesë kilogramë ose më shumë se pesë”, tha Lori.

Më të lexuarat