BREAKING NEWS

U tha se vdiq për shkak të tërmetit të mbrëmshëm, policia zbardh ngjarjen e rëndë në Durrës, vë menjëherë në pranga administratorin dhe inxhinierin e pallatit (DETAJE)

U tha se vdiq për shkak të tërmetit të mbrëmshëm,
x

Gossip

Kim Kardashian e tepron duke i vënë flokë ‘extension’ të bijës 4-vjeçare

Kim Kardashian e tepron duke i vënë flokë ‘extension’

Vajza e madhe e Kim Kardashian dhe Kanya West, North, është një ndër fëmijët më të famshëm. Ajo është vetëm 4-vjeçe dhe mediat shkruajnë po aq shumë për të sa dhe për prindërit.

North West vishet me shumë shije nga e ëma por kësaj radhe Kim Kardashian e ka tepruar pasi i ka vënë zgjatim flokësh vajzës edhe pse është vetëm katër vjeçe.

Me një look si këngëtarja Ariana Grande dhe me një kostum sportiv ngjyrë rozë, North West dukej vërtetë e mahnitshme po nuk mund të themi që ‘extension’ është zgjidhja e duhur për një vajzë kaq të vogël.