BREAKING NEWS

Makina merr flakë brenda servisit, policia zbardh dyshimet e para

Makina merr flakë brenda servisit, policia zbardh dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

KQZ jep nesër vendimin për shkeljet e bëra në zgjedhjet e 6 marsit, janë të përfshirë ministra, kryetarë bashkish dhe...

KQZ jep nesër vendimin për shkeljet e bëra në zgjedhjet e 6
x
BREAKING NEWS

Zgjedhja e Presidentit të ri, Mediu ka zbuluar emrin e parë që propozon opozita: Ky është personi i duhur për të ardhur në krye të shtetit

Zgjedhja e Presidentit të ri, Mediu ka zbuluar emrin e parë që
x
BREAKING NEWS

Makina inteligjente ‘bën namin’ në qarkun e Lezhës, pezullohen 87 leje drejtimi

Makina inteligjente ‘bën namin’ në qarkun e Lezhës,
x
BREAKING NEWS

Hyn në fuqi marrëveshja e rëndësishme me Spanjën, Policia e Shtetit në konferencë të jashtëzakonshme (VIDEO-LIVE)

Hyn në fuqi marrëveshja e rëndësishme me Spanjën,
x
BREAKING NEWS

“Po s’u shkatërrua korrupsioni do të futemi në krizë të madhe”, Spartak Ngjela ngre alarmin dhe paralajmëron goditje të bujshme nga SPAK: Ka një plan!

“Po s’u shkatërrua korrupsioni do të futemi në
x
BREAKING NEWS

Befason Yuri Kim, shfaqet në mes të Tiranës si asnjëherë më parë

Befason Yuri Kim, shfaqet në mes të Tiranës si
x
BREAKING NEWS

Ndizet situata/ Suedia në NATO, Erdogan nuk tërhiqet nga vendimi: Nuk do të keni “po” nga ne pa kthyer ...

Ndizet situata/ Suedia në NATO, Erdogan nuk tërhiqet nga vendimi: Nuk
x

Gossip

Kinematografia në zi, ndërron jetë aktori hollivudian, ka qenë pjesë e filmave më të famshëm dhe ka fituar shumë çmime (Foto+Emri)

Kinematografia në zi, ndërron jetë aktori hollivudian, ka

Aktori hollivudian Fred Ward ka ndërruar jetë në moshën 79-vjeçare. Lajmin e bëri të ditur publicist i tij, Ron Hofmann, për “New York Post”.

“Me trishtim njoftoj vdekjen e aktorit të vlerësuar Fred Ward, i cili ndërroi jetë në 8 maj, në moshën 79-vjeçare”, shkroi Hofmann, pa specifikuar shkaqet e vdekjes.

Kinematografia në zi, ndërron jetë aktori hollivudian, ka

Fred Ward e ka nisur karrierën e tij në vitet ’70 dhe ka qenë pjesë e filmave të famshëm si “Tremors”, “Henry & June”, “Sweet Home Alabama” dhe “Enough”.

Kinematografia në zi, ndërron jetë aktori hollivudian, ka

Gjatë karrierës së tij, ai ka fituar një herë çmimin “Golden Globe”.

Kinematografia në zi, ndërron jetë aktori hollivudian, ka

Më të lexuarat