BREAKING NEWS

Dosja e Adriatik Llallës, batërdi me pasurinë para largimit si Kryeprokuror dhe shtim dyshimesh për kërkesë azili në Gjermani

Dosja e Adriatik Llallës, batërdi me pasurinë para largimit si
x

Gossip

Kishte mijëra ndjekës në Instagram ku reklamonte udhëtimet e shumta dhe fotot joshëse/ 26-vjeçarja gjendet e pajetë në rrethana misterioze. Çfarë dyshon Policia?

Kishte mijëra ndjekës në Instagram ku reklamonte udhëtimet e

Ishte shpallur e zhdukur që nga dita e shtunë një 26 vjeçare në Amerikë, por fatkeqësisht është gjetur pa shenja jete në një rrugë të Texasit.

Departamenti i Policisë në Hjuston në një deklaratë ka njoftuar Alexis Sharkley se nuk kishte ndonjë plagë të dukshme dhe se shkaku i vdekjes së saj është duke u hetuar. Dyshime e para janë se bukuroshja mund të ketë ndërruar jetë nga mbidoza e lëndëve narkotike.

Alexis ishte bërë e njohur për postimet dhe shfaqjen e jetës së saj në Instagram duke bërë udhëtime të shumta dhe foto joshëse, dhe kishte mjaft ndjekës në profilin e saj.

Kishte mijëra ndjekës në Instagram ku reklamonte udhëtimet e

Më të lexuarat