Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Gossip

Kishte probleme me frymëmarrjen, ndahet nga jeta aktori me famë botërore

Kishte probleme me frymëmarrjen, ndahet nga jeta aktori me famë

Mediat amerikane bëjnë me dije se ka ndërruar jetë në moshën 92-vjeçare aktori Raymond G. Allen.

Familja e tij ka njoftuar se Allen ka vdekur në shtëpinë e tij. Raymond u bë i famshëm me rolin e xha Ëoodyt që kishte tek seriali “Sanford and Son”.

Familja njofton se Allen kishte probleme me frymëmarrje dhe se nuk bëhet fjalë për Covid 19.

Allen gjithashtu ka interpretuar në “Starsky dhe Hutch”, duke luajtur rolin e mekanikut dhe në filmin “The Jeffersons”.

Kishte probleme me frymëmarrjen, ndahet nga jeta aktori me famë

Më të lexuarat