Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kivanç Tatlitug do të vijë në Shqipëri, por thyen miliona zemra kuqezi me deklaratën

Postuar: 22/04/2019 - 21:21

Aktori i famshëm turk Kivanç Tatlitug së shpejti do të vizitojë Shqipërinë dhe këtë e bëri të ditur Drejtori i Programacionit të “TV Klan”, Albert Dumani.

Ky i fundit pasditen e sotme ishte i ftuar në emisionin “Rudina” prej ku tha lajmin në fjalë dhe pohoi ndër të tjera se Kivanç është një person tepër i thjeshtë dhe sillet mirë me këdo.

Duke qenë se ka një numër të lartë fansash në Shqipëri, ardhja e tij do lumturonte pa masë shumë shqiptarë.

Dumani po ashtu tha gjatë intervistës se e ka takuar Kivanç-in për herë të parë gjatë xhirimeve të serialit “Çarpisma”. 

 Dumani gjatë një takimi me aktorin Kivanç Tatlitug ka zbuluar se ai nuk kishte prejardhje shqiptare ashtu siç është supozuar deri më tani.
 
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/08/2019 - 17:25

Marrëdhënia miqësore midis këngëtarëve të njohur Erik Lloshi dhe Anxhela Peristerit ngjan se është prishur.

Postuar: 19/08/2019 - 12:41

Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti ka tërhequr përherë vëmendjen me deklaratat e saj të

Postuar: 19/08/2019 - 12:39

Pas lajmeve të shumta që qarkulluan në portalet online, për një ndarje mes bloggeres së njohur Ar

Postuar: 19/08/2019 - 10:16

Vajza e madhe e këngëtarit të njohur Stefi Prifti, Maria ka vendosur që shumë shpejt t’i ja

Postuar: 19/08/2019 - 09:59

Arbana Osmani ka publikuar postimin e radhës, në të cilin lajmëron dhe projektin më të ri që prit

Postuar: 19/08/2019 - 09:42

Prej kohësh është zbuluar se Marsela Çibukaj dhe Vitmar Basha po jetojnë një histori dashurie, pë

Postuar: 19/08/2019 - 09:12

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha duket se po kalojnë një krizë në çift.