Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kivanç Tatlitug vlen miliona paund, marramendëse shuma që u pagua aktori për 1 minutë reklamë (VIDEO)

Postuar: 17/09/2019 - 17:05

 Kivanç Tatlitug është një ndër aktorët më të suksesshëm në Turqi, karriera e të cilit vlen miliona dollarë. Çdo produksion që ai merr pjesë është shumë i suksesshëm dhe duke qenë se projektet e tij shihen e ndiqen dhe jashtë kufijve turk, Kivanç është shumë i njohur në gjithë botën.

Përveçse i suksesshëm, Kivanç është ndër më simpatikët në radhët e aktorëve. Pjesëmarrja e tij në filma, seriale apo reklama do të thotë që duhet të kesh shumë buxhet në dispozicion.

Ai së fundmi ka marrë pjesë në një reklame për një marke veshjeje, “MaviBlackPro” dhe për një minutë reklamë ai është paguar plot 5 milionë paund. Duke e rritur kështu ndjeshëm pasurinë e tij.

Projekti i fundit i Tatlitug ishte personazhi i tij si “Kadir” në serialin “Përplasja” i cili po transmetohet dhe në Klan. Ndërkohë është duke shqyrtuar propozimet e reja për projektet në vazhdimësi.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mavi Black Pro. Çok yeni, çok çarpıcı, çok Mavi. #kivanctatlitug #MaviBlackPro

A post shared by Kıvanç Tatlıtuğ (@tatlitug) on

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/10/2019 - 09:40

Moderatorja, Bora Zemani ka dashur të surprizojë të atin duke bërë tatuazh gradën e fundit të kolonelit që babai i saj e ka mbajtur në 30 vite pune si oficer i Forcave të Armatosura.

Postuar: 23/10/2019 - 09:40

Alban Skënderaj është një ndër këngëtarët më të dashur shqiptar, i cili na suprizon gjithmonë me

Postuar: 23/10/2019 - 09:28

Pak javë më parë Hygerta Sako ishte e ftuar në emisionin “Rudina”, në të cilin deklar

Postuar: 23/10/2019 - 08:41

Fiori Dardha dhe Rozana Radi drejtojnë së bashku emisionin ‘Boom’ në ekranin e &lsquo

Postuar: 23/10/2019 - 08:36

Këngëtarja e njohur, Albërie Hadërgjonaj në fotot e publikuara së fundmi në rrjetet sociale, duke

Postuar: 22/10/2019 - 23:44

Pasditen e sotme në emisionin “Ftesë në pesë”, ishte e ftuar gazetarja Mira Kazhani

Postuar: 22/10/2019 - 16:27

 Aktori i humorit, Rezart Veleshnja është një prej personazheve më të dashur për publikun sh