BREAKING NEWS

Kishte marrë leje nga burgu për të takuar gruan dhe e ekzekutuan me plumb në kokë, zbulohet identiteti i shqiptarit që u vra në zonën e kriminelëve më të fuqishëm në Itali (EMRI)

Kishte marrë leje nga burgu për të takuar gruan dhe e ekzekutuan
x

Gossip

Kivanç Tatlitug vlen miliona paund, marramendëse shuma që u pagua aktori për 1 minutë reklamë (VIDEO)

Kivanç Tatlitug vlen miliona paund, marramendëse shuma që u

 Kivanç Tatlitug është një ndër aktorët më të suksesshëm në Turqi, karriera e të cilit vlen miliona dollarë. Çdo produksion që ai merr pjesë është shumë i suksesshëm dhe duke qenë se projektet e tij shihen e ndiqen dhe jashtë kufijve turk, Kivanç është shumë i njohur në gjithë botën.

Përveçse i suksesshëm, Kivanç është ndër më simpatikët në radhët e aktorëve. Pjesëmarrja e tij në filma, seriale apo reklama do të thotë që duhet të kesh shumë buxhet në dispozicion.

Ai së fundmi ka marrë pjesë në një reklame për një marke veshjeje, “MaviBlackPro” dhe për një minutë reklamë ai është paguar plot 5 milionë paund. Duke e rritur kështu ndjeshëm pasurinë e tij.

Projekti i fundit i Tatlitug ishte personazhi i tij si “Kadir” në serialin “Përplasja” i cili po transmetohet dhe në Klan. Ndërkohë është duke shqyrtuar propozimet e reja për projektet në vazhdimësi.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mavi Black Pro. Çok yeni, çok çarpıcı, çok Mavi. #kivanctatlitug #MaviBlackPro

A post shared by Kıvanç Tatlıtuğ (@tatlitug) on