BREAKING NEWS

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar se të prekur me koronavirus, ja 3 qytetet me numrin më të madh të infektimeve

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar
x

Gossip

‘Kjo është e neveritshme’, Bebe Rexha traumatizohet nga fansi në video live (FOTO)

‘Kjo është e neveritshme’, Bebe Rexha traumatizohet nga

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Bebe Rexha është përballur me një situatë mjaft të sikletshme, kur një fans i saj me të cilin po fliste live i tregoi organin gjenital.

Fansi 31-vjeçar i ka treguar këngëtares organin gjenital dhe menjëherë pas kësaj Bebe bërtiti me të madhe duke thënë ‘e neveritshme’.

Menjëherë Bebe iu kërkoi fansave t’i gjenin emrin dhe ta raportonin që kurrë të mos e bënte më një veprim të tille.

“Më vjen shumë keq. Kjo është e neveritshme. Është fatkeqësi që ai erdhi në videon time live dhe vetëm na tregoi penisin e tij. Prandaj nëse e dini emrin e tij ma dërgoni që të sigurohem se kurrë nuk do të hyjë më në Instagram. Ai djalë ishte i çmendur, i sëmurë nga trutë. Jam e traumatizuar! Çfarë dreqin ishte ai? Sinqerisht, jam e traumatizuar”, tha Bebe.

‘Kjo është e neveritshme’, Bebe Rexha traumatizohet nga

Më të lexuarat