BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Gossip

“Kjo është e turpshme”, banorët e ‘Big Brother VIP’ komentojnë marrëdhënien e Semit me Donaldin: Idiotësi e madhe!

“Kjo është e turpshme”, banorët e ‘Big Brother

Banorët e “Big Brother VIP’ kanë filluar thashethemet për njëri-tjetrin.

Fifi, Sabiani dhe Paloma kanë diskutuar në lidhje me dyshen “Semi-Donald”, duke u shprehur se mes tyre nuk ka asgjë më shumë se shoqëri.

Fifi: Semi dje e tha tamam, tha që Bora dhe Donaldi vdesin për njëri-tjetrin

Paloma: Sigurisht o gocë se nuk ka sens, ajo është idiotësi e madhe. Unë nuk e perceptoj dot, përtej imagjinatës time

Sabiani: Donaldi ka qenë me Borën?

Paloma: Po dhe ajo është shoqja e ngushtë e Semit, nuk ka sens, është turp një herë

Sabiani: Semi e shprehu vetë që me të dashurin e shoqes nuk do merrej kurrë. Prandaj unë nuk i kam parë kurrë ashtu, i kam parë si shokë

Paloma: As unë

“Kjo është e turpshme”, banorët e ‘Big Brother