BREAKING NEWS

Tragjedi në Berat/ Kishin 5 muaj që kishin ardhur në jetë, humbin jetën dy binjakët (Dyshimet e para)

Tragjedi në Berat/ Kishin 5 muaj që kishin ardhur në jetë,
x

Gossip

Kjo është sfida e re e ditëve të fundit që po bën namin/ Siç nuk i keni parë asnjëherë më parë, si duket Rakipi, Nano, Balliu, Bushati dhe Sonila Meço

Kjo është sfida e re e ditëve të fundit që po bën

Prej disa ditësh në rrjetet sociale gjithë personazhet e njohur publik, dhe jo vetëm, kanë nisur një sfidë të re e cila  tregon se si do të dukesh kur të plakesh.

Nëpërmjet një aplikacioni të quajtur “FaceApp”, të gjithë kanë mundësi të transformojnë veten dhe të shikojnë se si do të duken në të ardhmen.

Ne me këtë rast, po ju sjellim disa foto se si do të duken analistët e Tiranës, duke qenë se i shohim çdo natë në TV, më shumë edhe se vetë politikanët.