Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kjo është shifra marramendëse që dukesha Meghan Markle ka shpenzuar gjatë shtatzënisë (FOTO)

Postuar: 26/03/2019 - 13:41

Sipas thashethemeve shtatzënia e Meghan Markle është pa dyshim më e ndjekura e viteve të fundit. As Kate Middleton me shtatzëninë e parë nuk kishte marrë kaq shumë vëmendje. Gjithçka që bën ish aktorja e Hollywood ngjall kureshtje dhe tani që ka mbërritur pothuajse në fund të shtatzënisë është momenti për të bërë llogari për gjithçka. Për çdo gjë që dukesha e Sussex ka veshur gjatë kohës që ishte shtatzënë. Anglezët, kanë llogaritur që shpenzimet që Meghan ka bërë gjatë kohës që ishte shtatzënë janë rreth 580 mijë euro me veshje dhe aksesorë.

Pallati mbretëror nuk pranon të bëjë shpenzime për veshje dhe mesa duket Harry dhe Meghan kanë blerë personalisht veshjet. Nga turneu australian në vizitat londineze deri në Marok dhe arratisja në Amerikë për të takuar mikeshat e saj, dukeshës nuk i ka munguar asgjë, duke zgjedhur të vishet me brandet më të mira.

Veshja më e kushtueshme për Meghan ka qenë fustani bardhë e zi i qëndisur me zogj, i Oscar della Renta, në shitje për rreth 10 mijë euro.
Më ekonomiku ka qenë një fustan bezhë i shkurtër i H&M i shitur në pak minuta me shifra të çmendura në ebay.

Ato që ka ngritur shifrën finale kanë qenë bizhutë, një pasion shumë i madh i Meghan Markle.
Diamantet dhe të tjerë aksesorë me gurë të çmuar përbëjnë një të tretën e shpenzimeve të saj gjatë shtatzënisë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/04/2019 - 22:35

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Në Kurthin e Piter Pan’ në Tv Klan.

Postuar: 22/04/2019 - 21:21

Aktori i famshëm turk Kivanç Tatlitug së shpejti do të vizitojë Shqipërinë dhe këtë e bëri të dit

Postuar: 22/04/2019 - 19:44

 Mbretëresha e Britanisë së Madhe, Elizabeth, monarkja me jetëgjatësinë më të madhe në botë

Postuar: 22/04/2019 - 19:40

Suksesi i shqiptarëve në botë, po rritet çdo ditë e më shumë.

Postuar: 22/04/2019 - 18:26

 E gjithë bota e di dashurinë që Princ Harry ka për Afrikën dhe duket se këtë dashuri ia ka

Postuar: 22/04/2019 - 17:28

Tashmë prej disa kohësh në media po përflitet për ndarjen e moderatores Arbana Osmani nga Ardit K

Postuar: 22/04/2019 - 15:17

Dje në “E diell” ka qenë e ftuar Soni Malaj, e cila veç të tjerash tregoi dhe për kon