Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Gossip

“Kjo është thembra ime e Akilit”, opinionistët e ‘Top Channel’ i publikojnë mesazhin provokues, konkurrentja e 'Përputhen' shpërthen në lot, preket edhe Arjan Konomi (VIDEO)

“Kjo është thembra ime e Akilit”, opinionistët e

Puntata e fundit e "Përputhen" ka qenë tepër emocionuese sidomos për njërën prej konkurrenteve. Bëhet fjalë për Anën, vajza e cila ra në sy që në puntatën e parë, për elegancën dhe sharmin e saj.

“Kjo është thembra ime e Akilit”, opinionistët e

Teksa në studio po diskutohej mbi komentet negative që konkurrentët kanë marrë në rrjetet sociale, kur erdhi radha e Anës, ajo shpërtheu në lot pas një komenti që i përmendte të atin.

“Kjo është thembra ime e Akilit”, opinionistët e

Bora tregoi se Ana e ka humbur të atin pak muaj më parë dhe komentet të tilla janë të rënda për të.

“Kjo është thembra ime e Akilit”, opinionistët e

"Kjo është thembra e Akilit tek unë, kjo gjë më prek sa herë ma kujtojnë. Unë mendoj se ai është shumë krenar për mua atje ku është. Ai diti të rriste një fëmijë të lirë dhe që di të jetë e zonja vetes për çdo gjë", u shpreh Ana me lot në sy.

Lotën nuk i mbajti dot as opinionisti Arjan Konomi.

Më të lexuarat